Oddam salę, zespół i fotografa - 05.06.2010 Jura

Cena: 5000 zł
Oddam salę, zespół i fotografa - 05.06.2010 Jura

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Odstąpię za cenę wpłaconych przeze mnie zaliczek salę weselną w Ośrodku Wypoczynkowym Morsko na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w terminie 5 czerwca 2010 wraz z zespołem i fotografem.

Wynajęte są dwie połączone sale – jedna z przeznaczeniem do tańca, podczas gdy druga, duża sala może być całkowicie przeznaczona dla gości, przez co przestrzeni powinno wystarczyć nawet na duże wesele. Ośrodek jest urokliwie usytuowany w lesie tuż pod zamkiem Morsko należącego do tzw. Szlaku Orlich Gniazd. Przy sali jest duży taras, dzięki czemu goście będą mieli też możliwość skorzystania ze świeżego powietrza. Więcej można zobaczyć na stronie ośrodka www.morsko.pl.

Koszt wynajęcia sali wynosi 3.000 zł + menu weselne. Z otrzymanych przeze mnie cenników wynika koszt menu na osobę pomiędzy 187 a 231 zł bez alkoholu, w zależności od wybranych opcji. Alkohol można zorganizować we własnym zakresie.

Dodatkowo wstępnie zarezerwowane jest ok. 80 miejsc noclegowych w łącznej cenie ok. 6,5 tys. zł, można z nich jednak bez przeszkód zrezygnować.

Sam ślub może się odbyć w zabytkowym kościółku w Zawierciu-Skarżycach, którego poszczególne elementy pochodzą z XII-XVII wieku. Kościół jest oddalony od sali o ok. 4 km.

Dodatkowo zarezerwowany jest bardzo dobry zespół muzyczny złożony z 6 osób grających na różnych instrumentach „na żywo” – koszt wynosi 6.650 zł. Zarezerwowany jest również świetny fotograf, koszt całościowej obsługi wesela i sesji plenerowej wynosi 4.500 zł.

Z mojej strony oczekiwałbym jedynie zwrotu wpłaconych przeze mnie zaliczek (3.000 na salę + 1.000 na zespół i 1.000 na fotografa, razem 5.000 zł). Najbardziej zależy mi na osobach gotowych wziąć całość, gdyż w przeciwnym razie będę musiał stracić część zaliczek.

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)