POLECAMY

NOWA NIEUŻYWANA jeszcze w SALONIE WROCŁAW

Cena: 1500 zł
NOWA NIEUŻYWANA jeszcze w SALONIE WROCŁAW

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 32147
  • Data zamieszczenia: wto, 14 lip 2009
  • Rozmiar: 36-38
  • Wzrost: 170-180

Opis ogłoszenia

Witam!!!

Chciałabym wszystkim przyszłym Pannom Młodym zaproponować kupno pięknej sukienki z renomowanego salonu LE MIRAGE we Wrocławiu. Nową!!!! Nieużywaną!!!!

Koszt całej sukni z bolerkiem idealnie pasującym do sukni, wykonanym z tej samej koronki co suknia, z halką i wszystkimi przymiarkami to 1500zł!!!!!

Suknia jest koloru szampanowego (delikatne ecru).Wykonana jest z pięknej koronki ozdabianej koralikami i kamyczkami.
Sukienka jest do obejrzenia w salonie sukien ślubnych LE MIRAGE we Wrocławiu na skrzyżowaniu ul. Oławskiej i Łaciarskiej. Jest to salon znany z pięknych i starannie wykończonych sukien.

Ja miałam założyć suknię na mój ślub, ale niestety życie czasem płata nam figle i staram się ją teraz odsprzedać, gdyż żal mi aby taka piękna suknia się zmarnowała.
Zatem za 1500zł możecie mieć piękną, NOWĄ, NIEUŻYWANĄ suknię z bolerkiem, halką i wszystkimi przymiarkami wykonanymi w salonie. Przed odebraniem panie z salonu oddają suknię do czyszczenia i również jest to w koszcie sukni.

Suknia jest wykonana na rozmiar ok. 36/38 (panie w salonie dokładnie ją dopasują) i na wzrost ok. 170-180cm

Niestety mam tylko jedno zdjęcie zrobione komórką, które jest niewyraźne i mało widoczne, więc raczej polecałabym odwiedzić salon i zapytać panie o tą suknię
Model sukni nosi nazwę DZWONECZEK. Jest szyta w kształcie litery A. Jest naprawdę śliczna za przystępną cenę.

Na wszelkie pytania mogę odpowiedzieć pod nr tel.509 693 615 lub za pomocą e-mail monis14@op.pl , zatem proszę pisać i pytać.
Pozdrawiam

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Wrocław
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)