POLECAMY

Nowa, krótka, asymetryczna suknia ślubna Annais Harriet, w cenie dopasowanie

Cena: 1500 zł
Nowa, krótka, asymetryczna suknia ślubna Annais Harriet, w cenie dopasowanie

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam :)

Mam do sprzedania cudną sukienkę ślubną Firmy Annais model Harriet w rozmiarze salonowym czyli do dopasowania od 32 do 42 rozmiaru albo i większy/mniejszy. Dopasowanie/przeróbki oraz czyszczenie oczywiście w cenie. Kolor kości słoniowej.
Sukienka w tym momencie znajduje się w salonie Cymbeline przy ul. Długiej 23 w Krakowie i tam być może czeka właśnie na Ciebie.
Jest piękna, oryginalna i niepowtarzalna, świetnie podkreśla figurę, ale jakie to banalne po prostu jest czadowa, zakochałam się w niej od razu. Koleżanka stwierdziła, że prezentuje się lepiej niż w katalogu :) Niestety nie mam zdjęć jak wygląda na mnie bo wiadomo w salonach nie wolno robić zdjęć dlatego musiałam dodać te katalogowe. Życie niejednokrotnie nas zaskakuje i trzeba być elastycznym dlatego z żalem muszę ją wystawić. Jeśli jesteś z Krakowa, okolic bądź po prostu masz możliwość odwiedzić salon i zobaczyć ją na żywo to nie ma problemu.
W razie pytań nie wahaj się zadzwonić bądź napisać maila
pozdrawiam

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków, Nowy Sącz
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)