Mutsy 4Rider spacerówka, fotelik Casualplay 2 gondole

Cena: 650 zł (do negocjacji)
Mutsy 4Rider spacerówka, fotelik Casualplay 2 gondole

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam!
Mam do sprzedania wózek renomowanej firmy Mutsy model 4 Rider.
Stelaż ma (nieuszkodzoną) piankową rączkę oraz wysokiej jakości piankowe koła o dużej średnicy - co czyni go bardzo lekkim i łatwym w prowadzeniu. Koła przednie skrętne z możliwością zablokowania do jazdy na wprost. Mechanizm składania w rączce lekko się obluzował (odkleiło się fabryczne mocowanie) jednak zostało przymocowane, działa i w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie wózka.
Siedzisko spacerowe w kolorze limonkowej zieleni stan bardzo dobry z jedną plamą z tyłu na budzie (na kieszeni) od oliwki - może da się odplamić odplamiaczem, nie próbowałam. Budka ma jeden uchwyt od rozkładania uszkodzony, można to naprawić, budka działa sprawnie i utrzymuje się na drugim mocowaniu. Nie uszkodzone okienko, pełen zestaw ochraniaczy na pasy/barierkę. Możliwość montowania przodem/tyłem do kierunku jazdy, dodatkowo moskitiera.
Posiadam dwie gondole montowane bezpośrednio na stelażu wózka, niestety w jednej uszkodziło się okrycie na nóżki i materacyk (pralka "zaszalała" i zniszczyła podczas prania), dlatego dokupiłam drugą, używaną, w niej buda lekko chodzi i ma otarcia po wieszaniu na niej zabawek. My używaliśmy ich wymiennie, z niebieskiej zabraliśmy materacyk i używałam bardzo ciepłego śpiworka (dodaję go gratis tak jak i moskitierę) w zielonej. Można dowolnie modyfikować, sprzedaję obie gondole w komplecie.
Fotelik samochodowy hiszpańskiej firmy Casuaplay – Playxterm Prima Easy- Dedykowany wózkom Mutsy serii Rider, jako Mutsy Traveller. W komplecie adaptory do montowania na stelażu.
Fotelik Prima Easy Traveller stosowany do transportu Dzieci w samochodzie (zawsze tyłem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego lub poprzez wkliknięcie w bazę zwykłą lub ISOFIX) przeznaczony jest dla Dzieci od pierwszych dni życia do osiągnięcia wagi ok 10 kg – i naprawdę jest to realne. Jest to jedyny chyba na rynku fotelik, w którym realnie można posadzić dzieciątko w danym przedziale wagowym.
Jeżeli fotelik jest użytkowany w warunkach domowych, jako nosidło, leżaczek, kołyska ( można wprawić go w lekki bujany ruch) lub przy zamontowaniu go na stelażu wózka - wtedy jest on dostosowany dla dzieci w grupie wagowej do 13 kg.
Niezwykle ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem w tym foteliku jest możliwość ustawienia konta nachylenia oparcia w 3 różnych pozycjach: od w pełni leżącej do praktycznie siedzącej, co jest wspaniałą alternatywą dla nieco starszych, ciekawych świata maluszków. Możliwość posadzenia Dziecka w takiej pozycji w foteliku samochodowym montowanym na stelażu każdego z wózków firmy Casualplay i Mutsy Rider zapewnia Maluszkowi komfort i 100% bezpieczeństwo w podróży samochodem oraz wygodny spacer w odpowiedniej do wieku pozycji. Dzięki możliwości rozłożenia fotelika na płask może on pełnić funkcję gondoli – co w przypadku najmłodszych Dzieci jest ważne w rozwoju ich kręgosłupów i o wiele wygodniejsze niż standardowy fotelik samochodowy.
Fotelik Prima Easy - Traveller jest bardzo obszerny i wygodny oraz doskonale wyposażony. W komplecie znajduje się:
- spora, ocieplana i wygodna w użyciu budka przeciwwiatrowa/przeciwsłoneczna z możliwością całkowitego zdemontowania,
- miękka wkładka/wyściółka dla noworodka, podtrzymująca główkę
- 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, z ochraniaczami, fotelik posiada system napinania pasów pozwalający wykonać tą czynność jedną ręką
- ciepłe i bardzo dobrze chroniące dziecko okrycie na nóżki z systemem łatwego dla rodzica dostępu
- waga - 5,3 kg.
Fotelik jest w naprawdę w bardzo dobrym stanie – nosi minimalne ślady użytkowania, ale nic mocno widocznego.

Dane kontaktowe

  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Miejscowość: Szczecin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)