ms moda melody 40/42

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Witam. Mam do sprzedania suknię firmy MS Moda model Melody. Suknia jest w rozmiarze 40/42 na wzrost 168 cm + obcas ok. 5 cm, miseczka C/D, w kolorze śnieżno białym z mieniącymi się ozdobami. Suknia jest jednoczęściowa, wewnątrz ma niewidoczny gorset wiązany na plecach przez co dopasuje się na każdą figurę (nie trzeba zakładać stanika). Doskonale wysmukla i maskuje niedoskonałości. Zapewniam, że ażurowa część gorsetu robi wrażenie nie tylko na Panu Młodym ale i na gościach. Suknia jest wyjątkowo lekka i zwiewna ponieważ składa się tylko z dwóch warstw, nie ma koła ani nie potrzeba do niej halki, dzięki czemu nie krępuje ruchów i wspaniale układa się w tańcu. Dodatkowym atutem sukni jest tren, który po prostu można odpiąć.
Jestem pierwszą właścicielką sukni, która została zakupiona w warszawskim salonie Panna Młoda w 2009r. Suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu. Możliwość przymiarki w Warszawie. Dodatkowe zdjęcia mogę przesłać drogą mailową. KONTAKT: tel. 502 642 949, e-mail: monikakiel@wp.pl Cena: 1200 zł.

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)