Mimowie, szczudlarze, aktorzy, animatorzy i inni - oprawa artystyczna imprez

Mimowie, szczudlarze, aktorzy, animatorzy i inni - oprawa artystyczna imprez

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Z weselnym przytupem prezentujemy Państwu naszą ofertę, skierowaną na artystyczną oprawę ślubów i wesel. W swoim zespole mamy, aktorów, szczudlarzy, żonglerów, akrobatów, kaskaderów, wokalistów, tancerzy, mimów, ogniarzy, pirotechników, a także wiele osób publicznych, znanych Państwu z pierwszych stron gazet.

Proponujemy poszerzyć Waszą uroczystość o nasze artystyczne wizje, dzięki którym być może na twarzy niejednego gościa pojawi się jeszcze większy uśmiech. Pomysłów mamy tysiące, chociażby na to jak powitać gości, bo przecież nie trzeba tego robić w iście tradycyjny sposób…

… a gdybyśmy potraktowali parę młodą jako parę królewską..? I gdybyśmy dodali do tej pięknej pary stańczyka królewskiego – takiego sympatycznego Łobuza biegającego między gośćmi podczas zabawy, rozweselającego ich, robiącego miłe psikusy, sprawiającego, iż zabawa stanie się jeszcze bardziej szalona..?

Dla bardziej odważnych zamiast powitania chlebem i solą, tradycyjnych szczudlarzy sypiących płatkami róż, proponujemy powitanie ogniem i mieczem. (nie mamy na myśli oczywiście „narodowego” podpalania weselników, a każdy który się uratuje, może uczestniczyć w dalszej zabawie, lecz pokaz ogni podczas uroczystego wejścia pary młodej do sali weselnej).

A co podczas obiadu..? no i co z czasem wolnym od muzyki, kiedy wszyscy idą na jednego..? Może miła parodia Pary młodej, obserwowanej przez zawodowych aktorów?

Kto i w jaki sposób zabawi dzieci??- klaun, Księżniczka, animator….- przecież ta uroczystość jest również dla nich :)

Jeśli jesteście Państwo ciekawi naszych propozycji i pomysłów, lub jeśli macie ochotę podjąć niezobowiązującą współpracę, prosimy o kontakt.

Teatr Gry Wstępnej – Te Złote
zlote@vp.pl
513-034-139, 513-034-140

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków, cała Polska
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)