Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Zbędne kilogramy można wyrolować rolmasażem albo spalić na siłowni, można je też rozbić i wycisnąć. Przekonaj się o skuteczności dwóch ostatnich metod dzięki wyszczuplającym masażom w Gabinecie Masażu Leczniczego Szafran.
Oferta
Pakiet: masaż odchudzający + masaż bańką chińską na brzuch, uda i pośladki, w 1 z 3 opcji do wyboru:
W ofercie gabinetu znajduje się 7 rodzajów dobroczynnego masażu, z których każdy ukierunkowany jest na kojenie innych dolegliwości ciała i ducha. Masaż leczniczy pomaga redukować ból oraz łagodzić napięcia i sztywności mięśni i stawów, natomiast masaż klasyczny sprawdza się jako metoda zwiększania stopnia ich ruchomości i zdolności do pracy. Na zmagających się z nadwagą i zwiotczeniami czekają tu masaż odchudzający, ujędrniający masaż kosmetyczny oraz antycellulitowa kuracja przy zastosowaniu bańki chińskiej. Na miejscu znajdą coś dla siebie również Ci, którzy od wybranej techniki masowania oczekują przede wszystkim relaksu i odprężenia.

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Miejscowość: Częstochowa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)