POLECAMY

Makijaż okolicznościowy, manicure, pedicure... z dojazdem

Makijaż okolicznościowy, manicure, pedicure... z dojazdem

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Mobilny salon kosmetyczny-profesjonalne usługi kosmetyczne w zaciszu Państwa domu. Moja oferta kierowana jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
Program mój zakłada: pielęgnację dłoni i stóp w pełnym zakresie, zabiegi kosmetyczne na twarz szyje i dekolt, zabiegi na ciało, depilacje całego ciała, henna oraz profesjonalne makijaże. Mobilny salon kosmetyczny to propozycja dla osób ceniących sobie czas, wygodę i komfort. Ten projekt powstał z myślą o kobietach zapracowanych, nieśmiałych, domatorkach, wychowujących mamach, które ciągle nie mają czasu dla siebie jak i seniorach.
Również moja oferta kierowana jest do mężczyzn zapracowanych, nieświadomych, nieufnych, którzy z pewną dozą nieśmiałości wstydzą się korzystać z usług kosmetycznych. Wciąż jeszcze uważając, że jest to niemęskie. Dbający o siebie mężczyzna to atut na wielu płaszczyznach nawet na gruncie zawodowym.
Szczegółowe propozycje znajdziecie Państwo również w zakładce Oferta. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. W razie pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
MOBILNY SALON KOSMETYCZNY BEZ KOLEJEK I ZAWSZE NA CZAS, BO W KOŃCU KTOŚ POMYŚLAŁ O TOBIE!.

Dane kontaktowe

  • Województwo: łódzkie
  • Miejscowość: Łódź
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)