POLECAMY

łóżeczko turystyczne-jedyne na rynku ze wszystkimi dodatkami ! Kupiłam za 334zł

Cena: 220 zł
łóżeczko turystyczne-jedyne na rynku ze wszystkimi dodatkami ! Kupiłam za 334zł

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam łóżeczko- kojec na prawdę JEDYNY NA RYNKU ZE WSZYSTKIMI BAJERAMI typu:
płozy do bujania ,
przewijak z pasami bezpieczeństwa,
organizer na pieluszki lub inne przyrządy,
pałąk z zabawkami,
materacyk "twardy"
materacyk piankowy,
moskitiera
druga moskitiera do wersji z budą,
duża kieszeń np na zabawki(1 bok)
wejście na zamek(2 bok)
łóżeczko posiada 2 poziomy.
Kolor: "żywy błękitny jasny".
1 para nóżek posiadają kółka z hamulcami
Czego nie było w zestawie to dokupiłam więc nic oprócz pościeli do niego nie trzeba (kołderkę 120x60+pościel mogę sprzedać dodatkowo za 60 zł- komplet NOWY- został jedynie wyprany po zakupie ale nigdy nie został użyty )
Kolor budy jest bardzo delikatnie ciemniejszy niż łóżeczko trzeba się przypatrzeć aby zobaczyć różnicę- budę udało mi się jakimś cudem dokupić z łóżka baby sun- w sklepach i na allego nie można dokupić samej budy..

STAN ŁÓŻECZKA- IDEALNY PO PROSTU JAK NOWE- bardzo dbałam o nie w dodatku syn jest strasznie rozpieszczony :) i śpi z nami więc tylko kilka razy było użyte.
Wszystko kupiłam za 334 zł :
-213 zł łóżko+ przewijak +materacyk "twardy"+pałąk+moskitiera +organizer+ torba (dane łóżeczko sprzedaje teraz 1 firma w Polsce za kwotę 225 zł ale jedynie w paskudnym kolorze ciemny granat z czerwienią- ja dostałam ostatnie dostępne łóżeczko w kolorze niebieskim) Komplet kupiony 19.07.2010r.
-44zł płozy
-45 zł materacyk gąbkowy (wygodny dla dziecka, wycisza on uderzenia nóżkami w łóżko jak dziecko się wierci, kupiony 2 mieś temu użyty 3-4 razy)
-32 zł buda (bardzo przydatna dla dziecka od ok 4 mies bo ogranicza dostęp światła i dziecko niej widzi co się znajduje poza łóżkiem - nie rozkojarza się i szybciej zasypia)
Mam paragon na łóżko-kupiłam je na allegro i jak pamiętam na łóżko było chyba 24 mieś gwarancji.
Sprzedam za 220zł- sądzę że ponad 110 zł taniej to dobra cena bo łóżeczko wygląda tak jakbym dosłownie kupiła je wczoraj- co widać na zdjęciach (więcej zdjęć wysyłam na maila).
Łóżko nie było nigdy poplamione- jedynie syn go poobśliniał :) ale zostało ono starannie wyczyszczone.
UWAGA WYSYŁKA ZA POBRANIEM: wyłącznie po potwierdzeniu że łóżko jeszcze nie zostało sprzedane (pobranie=koszt łóżeczka bez przesyłki) i po wpłacie na moje konto wyłącznie kwoty za daną przesyłkę (zgodnie z cennikiem kurierskim) pon nie chce być stratna w razie braku odbioru przesyłki- sadzę że to najrozsądniejsze i najuczciwsze wyjście :)

Maluję również pokoiki dziecięce w Polsce i za granicą oraz ręcznie zdobię np. wazony okolicznościowe np na śluby, rocznice, komunię, chrzest - może chrzestni Państwa dziecka będą mu chcieli zrobić niepowtarzalną pamiątkę na chrzest lub na urodziny lub po prostu Państwo będą chcieli aby odpowiednio przygotować typowy pokoik w dziecięcym stylu dla swojego maluszka :)
kac.karolina@gmail.com
GG 9073476
tel 880244125

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)