POLECAMY

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Idealna okazja by pojawić się Samemu i być może.... poznać swoją drugą połowę :D:D:D Pomagamy znaleźć Partnera/Partnerkę do Tańca.
DISCOFOX to nie tylko muzyka dyskotekowa i szybkie zmiany figur, Discofox tańczy się również w tempie Slow do muzyki soul, rnb i wolnej muzyki pop.
Jeżeli jesteście parą nauczcie się tańczyć z " wyczuciem feelingiem, jeżeli jesteś sam na kursie zaskocz swoją drugą połowę nowymi umiejętnościami przed walentynkami
Do wolnych kawałków nie potrzeba innych kroków, wszystko tańczymy w rozliczeniu 12 i 3 tylko wolniej, subtelniej czulej ;)
Na zajęciach nie zabraknie dropów, izolacji a jak starczy sił i czasu, "romantycznych uniesień"
LOVE SLOW DISCOFOX tego jeszcze nie było, nie musisz szukać innych technik tanecznych, aby zatańczyć wolne kawałki bo DISCOFOX nadaje się do tego idealnie.
Zapisy w parach lub pojedynczo, aktywne szukanie pary będzie uskuteczniane przy skorzystaniu z OPCJI PARTNER( KA) W CENIE.
Start 20.01 godz 20:00 tel 729 416 049

Dane kontaktowe

  • Województwo: wielkopolskie
  • Miejscowość: Poznań
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)