POLECAMY
Cena: 80 zł (do negocjacji)
Lampiony szczęścia

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Aby uczcić wyjątkowe wydarzenie, takie jak święta, sylwester, walentynki, urodziny, ślub, studniówkę, itp – wyślij do nieba zapalony lampion. Ten praktykowany w Chinach i Tajlandii zwyczaj jest pięknym
i fascynującym sposobem na rozświetlenie nocnego nieba. Tradycja puszczania lampionów jest praktykowana w tych krajach od 2000 lat. Według tamtejszych wierzeń zapisane na lampionie życzenie spełni się, gdy wzniesie się on do nieba.
W skład zestawu lampionów wchodzą kolory :
10 szt. białych, 8 szt. fioletowych, 18 szt. czerwonych.
Wymiary: wysokość 106 cm, szerokość 70 cm, czas lotu około 10 minut, wysokość lotu około 300-500 m, materiał- papier ryżowy.

Lampiony zrobione są z natłuszczonego papieru ryżowego (ogniodopornego), bambusowego korpusu oraz małego drucika. Zawierają małą rozpałkę zrobioną z woskowego materiału.
Kiedy zapali się Latarnię Nieba, ogień rozpałki nagrzeje powietrze, które następnie wypełni wnętrze Latarni. Za sprawą ciepłego powietrza Latarnia poleci w górę na jakieś 300 - 500 metrów, będzie ją widać z bardzo daleka, zwłaszcza, że lot będzie trwał około 10 minut, aż do momentu kiedy rozpałka wyczerpie się. Po wygaszeniu Latarnia powoli powróci na ziemię. Jest w 100% biodegradalna.

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Szczytna
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)