POLECAMY
Frozen lalki z Krainy Lodu

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sklep internetowy www.kochamzabawki.eu oferuje lalki frozen z krainy lodu po bezkonkurencyjnych cenach

Walt Disney Animation Studios zaprezentował zakręconą opowieść na temat jednej z najbardziej czarujących baśni Andersena. Kraina lodu - okrzyknięta przez krytyków najlepszą animacją Disneya,która podbija serca widzów w każdym wieku!

Dziewczynki, które obejrzały tą baśń pragną mieć ich głównych bohaterów. Wyszliśmy z inicjatywą i zaopatrzyliśmy się w naszym sklepie internetowy http://www.kochamzabawki.eu w produkty z serii Kraina Lodu Frozen.

Głównym hitem czy to na prezent czy na mikołajki lub na gwiazdkę uważamy,że będzie zestaw lalek Elsa Anna Olaf z krainy lodu Frozen oraz duże lalki Elsa i Anna śpiewające piosenkę z bajki frozen - Letit go. W ofercie znajdziecie także pluszaki i inne artykuły dziecięce związane z bajką Frozen.

Warto pomyśleć o prezentach już dziś ponieważ ceny przed świętami na pewno wzrosną. Zapraszamy wszystkich klientów naszego sklepu do zakupów.

Więcej informacji na temat produktów znajdziecie na stronie http://www.kochamzabawki.eu/frozen-lalki-z-krainy-lodu-n-10.html

Dane kontaktowe

  • Województwo: wielkopolskie
  • Miejscowość: Kłodawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)