POLECAMY

Fotoreportaż ślubny, plener ślubny Wolne terminy 2015

Cena: 1000 zł
Fotoreportaż ślubny, plener ślubny Wolne terminy 2015

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych i niepowtarzalnych dni w życiu. Fotografie wykonane podczas zaślubin i wesela ukazują prawdziwe emocje i stanowią pamiątkę na lata. Ważne jest żeby uchwycić każdy ważny moment, dlatego należy powierzyć to zadanie profesjonaliście- takiemu jak ja.
Jestem dyplomowanym fotografem, ukończyłam także kurs, dzięki któremu zostałam upoważniona do fotografowania podczas ceremonii kościelnych. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów oraz pracuję na wysokiej klasy sprzęcie co daje 100% satysfakcję ze współpracy.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dopasowuję ofertę do oczekiwań klientów oraz możliwości finansowych.
Proponuję dodatkowo, że każdy kto chciałby mieć indywidualne zdjęcie z parą młodą otrzyma je nieodpłatnie w wersji papierowej jeszcze w trakcie trwania wesela. Sprawi to miłą niespodziankę oraz pamiątkę gościom z waszego ślubu.
Zapraszam na stronę internetową http://07photo.pl/
oraz na fanpage na facebook'u https://www.facebook.com/pages/07-photo/718702181579595?fref=ts
Ceny już od 1000 zł

Dane kontaktowe

  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: Wąbrzeźno, Toruń, Zamość, Lublin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)