POLECAMY
Cena: 600 zł
Fotobudka promocja

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Fotobudka Promocja na wolne terminy na rok na 2014 Rabat 20 %* (dotyczy tylko umów podpisanych do końca stycznia ).
Nie masz pomysłu na uroczystość rodzinną wesele, ślub a szukasz rozrywki dla siebie i swoich gości? - to właśnie znalazłeś !!! Zapytania co do terminów proszę wysyłać na info (małpa) fototupalski.pl (bez spacji).
Budka śmiechu jest rewelacyjnym pomysłem na każdą imprezę rodzinną: wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, Nowy Rok, wyjazdy firmowe, integracyjne, event, studniówka, bal gimnazjalny, 18-stka, Andrzejki. Wszędzie tam gdzie są ludzie, którzy chcą się dobrze bawić i mieć pamiątkę na lata. Możliwość dojazdu na teren całego kraju.
Pakiet Podstawowy 2 godziny zabawy z Fotobudką już za jedyne 600 PLN z Rabatem. W ofercie przygotowanych jest kilka pakietów tak aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.
Więcej zdęć i informacji na www.fototupalski.pl
Jak działa Szalona Budka ? – to proste
Pierwszy krok
Najpierw goście ubierają się w zabawne gadżety, które przyjeżdżają razem z nami (kapelusze, okulary, peruki) Tak wystrojeni goście stają na wybranym wcześniej tle.
Drugi Krok
Teraz zaczyna się zabawa, każdy wygina śmiało ciało i robi to co mu przyjdzie do głowy. Śmieszne pozy i miny. Aparat robi 4 zdjęcia i efekt całej zabawy jest już widoczny po 20 sekundach.
Trzeci krok
Odbierasz gotowy podwójny pasek zdjęć. Jeden z nich zachowujesz na pamiątkę, a drugi pasek dasz znajomym lub wkleisz do książki pamiątkowej wraz dedykacją.
Szalona budka to wspaniała zabawa dla Ciebie i Twoich gości. Zwariowana budka to niezapomniana pamiątka w postaci błyskawicznie wydrukowanych zdjęć.
*Dojazd na terenie Warszawy gratis
*Promocję nie łączą się, (nie dotyczą każdej następnej godziny)

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)