fotobudka, dekoracje slubne, fontanny czekoladowe

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Naszą specjalizacją jest wykonywanie opraw dekoratorskich wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, głównie takich, jak śluby, wesela, zaręczyny, rocznice, komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, bale sylwestrowe i karnawałowe, a także imprezy firmowe.
Wypożyczamy również fantastyczną fontannę czekoladową z oryginalną Belgijską czekoladą oraz fontannę alkoholową. Jesteśmy innowacyjni, otwarci i gotowi na nowe wyzwania.
Całkowicie nową atrakcją, którą również posiadamy w swojej ofercie jest fotobudka. Fotobudka idealnie sprawdza się na przyjęciach weselnych i daje mnóstwo zabawy dla gości, a w rezultacie zostawia piękną pamiątkę w postaci zdjęć.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
Dekoracje tkaninami i lampionami
Dekoracje żywymi kwiatami
Dekoracje ze strusich piór
Wynajem fotobudki
Wynajem fontanny alkoholowej
Wynajem fontanny czekoladowej
Dekoracje kościoła
Bukiety ślubne
Dekoracje samochodów

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasze usługi skierowane są do wszystkich, którzy cenią indywidualność, pomysłowość i elegancję. O ostatecznym kształcie i doborze materiałów oczywiście decydują Państwo – my służymy radą i realizujemy Państwa marzenia !!

Dane kontaktowe

  • Województwo: lubelskie
  • Miejscowość: Krasnystaw
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)