FOTOBUDKA. Atrakcja na każdą imprezę. Wesela, Studniówki, Eventy

Cena: 500 zł
FOTOBUDKA. Atrakcja na każdą imprezę. Wesela, Studniówki, Eventy

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Rozbawieni uczestnicy imprezy zawsze chętnie się fotografują, ale takich zdjęć nie uzyskają żadnym aparatem ani komórką. Niepowtarzalną sesję zdjęciową zapewni im tylko fotobudka
Co takiego jest w tym niewielkim sprzęcie, że czyni Twoją imprezę jeszcze bardziej udaną
Wykonanie zdjęcia jest dziecinnie proste: wystarczy, że ustawisz się przed fotobudką i dotkniesz ekranu.
Fotobudka wykonuje 3 – 4 zdjęcia w błyskawicznym tempie, zupełnie automatycznie. To wystarczy, żeby utrwalić najlepsze miny uczestników zabawy.
Wraz ze sprzętem przywożę do Ciebie także mnóstwo śmiesznych akcesoriów i gadżetów (peruki, wąsy, okulary, boa i wiele innych).
W przeciwieństwie do zdjęć z komórki lub aparatu, fotobudka natychmiast drukuje wykonane fotografie. Nie musisz zgrywać żadnych plików: od razu dostajesz do ręki gotowy wydruk – tak szybko, jak w dawnych polaroidach.
Uczestnicy Twojej imprezy zachowają nie tylko miłe wspomnienia, ale także pamiątkowe zdjęcia. Ta rozrywka wciąga wszystkich, niezależnie od wieku, charakteru i otwartości na szalone pomysły. Nawet osoby, od których zawsze słyszałeś „nie róbcie mi zdjęć!”, tym razem będą bawić się świetnie!
Wynajem fotobudki kosztuje tyle samo niezależnie od tego, ile zdjęć wykonają uczestnicy imprezy! Dzięki stawce godzinowej nie musisz martwić się kosztami odbitek, ponieważ nie płacisz za nie.
Fotobudkę możesz zaprosić na swoją imprezę także całkowicie za darmo, a koszty korzystania spadną wówczas wyłącznie na zaineresowanych uczestników, którzy skorzystają z wrzutnika monet.
Polecamy ją zwłaszcza na imprezy firmowe, wesela, studniówki, urodziny, festyny, pikniki plenerowe, imprezy integracyjne i przyjęcia dla dzieci!
Fotobudkę dostarczymy na Twoją imprezę gratis na terenie powiatów Kartuskiego, Kościerskiego oraz Bytowskiego! Działamy na terenie całego kraju, a cenę transportu ustalamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!
Cena dotyczy godziny wynajęcia fotobudki
www.fotoszafa.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: pomorskie
  • Miejscowość: Sulęczyno
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)