POLECAMY

Fontanna Czekolady Białystok Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Łomża, Łapy, Grajewo, Zambrów, Augustów, Suwałki

Fontanna Czekolady Białystok Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Łomża, Łapy, Grajewo, Zambrów, Augustów, Suwałki

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Inne
  • Nr ogłoszenia: 118785
  • Data zamieszczenia: pon, 12 cze 2017

Opis ogłoszenia

Fontanna czekolady jest idealnym pomysłem na imprezy z dziećmi, jak komunie, chrzciny czy urodziny. Rozrusza każde towarzystwo i nie da mu zasiedzieć się przy stole. Zgromadzeni wokół niej goście będą poszukiwać nowych wrażeń, sami wybierając różne smakołyki aby połączyć je z płynącą czekoladą.

Oferujemy wynajem fontanny czekolady jak również organizujemy słodki kącik z fontanną przepysznej czekolady spływającej hipnotycznie kaskadą, przyciągającą swoim aromatem wraz z przekąskami elegancko i estetycznie ułożonymi na stole i podświetlanym podeście, na którym umieszczona jest fontanna.

Naszym celem jest sprostanie wymaganiom klienta, dlatego też dostosujemy wszystko do Państwa pragnień. Oferujemy, oprócz wynajmu, transport, jak również profesjonalną obsługę.

Fontanna Czekoladowa Białystok Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Łomża, Łapy, Grajewo, Zambrów, Supraśl
Fontanna Czekolady na wesele Białystok Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Łomża, Łapy, Grajewo, Zambrów, Augustów, Suwałki, Supraśl

Dane kontaktowe

  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)