POLECAMY

Elegancki HOTEL DLA PSÓW małych ras.Przedszkole dla szczeniąt. Sląsk.Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

RODZINNE MIEJSCE WIELKIEJ PRZYJAŹNI Z PSEM. Elegancki HOTEL DLA PSÓW MAŁYCH RAS.

Hotel w otoczeniu pięknej przyrody. Orzech.Swierklaniec. Rodzinny hotel, pełen ogromnej miłosci i wielkiego szacunku dla psów.

Szkoła i przedszkole dla psów Bordergold. Wspaniałe miejsce dla ludzi wymagających najlepszej opieki nad swoim ukochanym psem.

Hotel, szkoła i klub prowadzona przez wykształconych i doswiadczonych trenerów, instruktorów i behawiorystów. Ale przede wszystkim miejsce prowadzone przez przemiłych ludzi, ponad życie kochających psy.

Zapewniamy Państwu:

-Wielkie serce dla psa !!!!
-Obecnosć z Nami 24 godz. na dobę,
-Spacery kilka razy dziennie, -
- Elegancko wyposażone wnętrza, w których razem z Nami przebywają pieski,
- Elegancko wyposazony pokój kąpielowy dla psów,
-Duży ogród,
-Lasy, łąki,
-Wybieg i zabawy. -Agility.

Jakiekolwiek inne wymagania będą realizowane po wszczesniejszym ustaleniu z hotelem.Zapraszamy na stronę internetową hotelu Bordergold. bordergold.pl

PSIE PRZEDSZKOLE BORDERGOLD.
Okres szczenięcy dla psów to najważniejszy czas. Od własnie tego czasu, przeżyć i doswiadczeń pieska w tym czasie zależy jego całe dalsze życie, czy będzie ono radosne i pełne miłych wspomnień czy też pełne lęku i strachu.Zapraszam Państwa serdecznie na wspólne przeżywanie tych chwil z Państwa pięknym psem.Zajęcia indywidualne i grupowe.Małe grupy do 5 piesków.

Zajęcia indywidualne i grupowe z doswiadczonymi instruktorami BORDERGOLD.Dogoterapia, Agility dla każdego psa, Tropienie, Kursy i warsztaty edukacyjne.S.O.S. dla border colie. Sprzedaz bardzo przydatnych, sprawdzonych i wysokiej jakosci akcesorii dla zwierząt.

Sprzedaż najwyższej jakosći karm dla zwierząt. Najserdeczniej Państwa zapraszamy. BOREDERGOLD

- Elegancki hotel dla psów i szkoła dla psów bordergold.pl WOLNE MIEJSCA OD 15 LIPCA 2015.Termin wczeniejszy do ustalenia telefonicznie. Cennik : od 70 za za dobę. Cena 70 zł to cena za dobę przy pozostawieniu pieska na powyżej 7 dni.

Szczegóły na stronie internetowej bordergold.pl BORDERGOLD-ELEGANCKI HOTEL DLA PSÓW

MAŁYCH RAS. tel. +48 792 - 05 - 05 - 05 emial:biuro@bordergold.pl

Cena : od 70 zł przy pozostawieniu pieska na powyzej 7 dni.

TEKSTY WŁASNOSĆ BDH BORDERGOLD- CAŁKOWITY ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA.PRÓBA KOPIOWANIA NATYCHMIAST ZGŁASZANA NA POLICJĘ. Cena: 80 zł

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Miejscowość: Orzech
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)