POLECAMY
Dom Weselny "Wśród Lip"

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Marzysz o weselu jak z bajki?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zobaczcie, dlaczego naprawdę warto mieć udane wesele i jak wiele dostajecie w cenie…

Po pierwsze - wspaniała sala weselna, elegancko udekorowana, przestronna, która pomieści 180 osób.
Po drugie - wyśmienita kuchnia. Możecie skorzystać z naszego doświadczenia i propozycji, które od lat cieszą się uznaniem.
Po trzecie - pokoje gościnne, którymi dysponujemy na miejscu, przydatnymi dla Gości, którzy przyjechali z daleka. Również pokój dla Was pozwoli Wam na chwilę odpoczynku, zrelaksowania się.
Po czwarte - odpowiednia obsługa. Każdy Gość czuje się zadowolony, gdy spędza czas w lokalu, w którym profesjonalna obsługa dba o niego na każdym kroku, a Szef Kuchni nęci kuszącymi zapachami.
Po piąte - zajmiemy się wszystkimi atrakcjami, którymi jesteście zainteresowani na Wasze wyjątkowe przyjęcie weselne. Płonący tort, czekoladowa fontanna, prawdziwy staropolski stół wiejski, wyśmienity pieczony prosiak...
Po szóste - niepowtarzalny nastrój, który tworzą skórzane meble w hallu, ogromny taras z ratanowymi fotelami, fontanna, drewniana altana ze stolikami, huśtawka, grill, bocianie gniazdo.
Po siódme - żadnych ukrytych kosztów, opłat korkowych, serwisowych. W cenie również otrzymacie dekorację sali, pokrowce na krzesła, powitalny bochen chleba.

Skorzystajcie z naszego wieloletniego doświadczenia w organizowaniu uroczystości weselnych i posłużcie się sprawdzonymi sugestiami. Jesteśmy także otwarci na Wasze pomysły i potrzeby.

Będzie nam niezwykle miło towarzyszyć Wam w tym szczególnym Dniu, a Wasze zadowolenie będzie dla nas największą satysfakcją.

Zapraszamy!
Proszę o kontakt pod nr tel. 515 949 241

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Płochocin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)