Dom Weselny Wśród Lip

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Każdy Gość jest wyjątkowy - Dom Weselny “Wśród Lip”

Na Waszym weselu, w Domu Weselnym „Wśród Lip”, macie do dyspozycji zawodowych kelnerów i fachowe zaplecze gastronomiczne. Wyznajemy zasadę, że każdy nasz Gość jest wyjątkowy, dlatego nasz personel zadba o Was na każdym kroku, a Szef Kuchni swoimi popisowymi daniami podbije serca Weselników. W menu znajdziecie szeroki wachlarz potraw: 5 gorących dań, apetyczne przystawki, świeże sałatki, owoce, ciasta, sosy, pikle i nielimitowana ilość napojów, zarówno zimnych jak i gorących. Z największą przyjemnością zajmiemy się również tortem weselnym, przygotujemy stół wiejski i aromatyczną, czekoladową fontannę. A może macie jeszcze ochotę na dodatkowe atrakcje? Płonące lody, łosoś, pieczony prosiak lub udziec???
Do tego żadnych ukrytych kosztów, opłat korkowych, serwisowych. W cenie również otrzymacie dekorację sali, pokrowce na krzesła, powitalny bochen chleba.

Zapraszam osobiście,
Patrycja Olkiewicz
tel. 601-925-385

------------------------------------------------------------------------------------------------
Patrycja Olkiewicz, mail: olkiewicz.patrycja1@gmail.com, tel. 601 925 385

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa, Płochocin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)