POLECAMY

DO SPRZEDANIA ORGINALNA SUKNIA ŚLUBNA -COSMOBELLA 7007 Z SALONU LISA FERRERA!!!!

Cena: 1200 zł (do negocjacji)
DO SPRZEDANIA ORGINALNA SUKNIA ŚLUBNA -COSMOBELLA 7007 Z SALONU LISA FERRERA!!!!

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sukienka zakupiona w firmowym salonie Lisa Ferrera w Krakowie na Ul. Kościuszki 22.

• Odczyszczona chemicznie – bez jakichkolwiek skaz.
• Śnieżnobiała satyna – mieniącą się delikatnie w zależności od oświetlenia. Delikatne zdobienia z małych koralików i haft na dekoldzie oraz dołem sukni. W pasie szarfa – tworząca tzw. efekt płynącej wody. Bardzo długi królewski tren – niepowtarzalne wrażenie przy ołtarzu - wygodnie podpinany. Sukienka na ramiączkach z możliwością ich odpięcia – celem uczynienia z góry gorsetu (usztywniana satyna – więc utrzymuje sukienkę – dodatkowo podparte przez szarfę w pasie). Sukienka bardzo wygodna, skromna ale posiadająca „to coś” ;)
• Rozmiar oryginalny sukni to 38, w salonie firmowym zmniejszona fachowo do małego 36 - stąd bezproblemowy powrót do dawnego rozmiaru – bądź indywidualnego dopasowania (zebrana pod szarfą – w sposób niewidoczny). Podobnie z długością – suknia dopasowana na 165 cm wzrostu +obcas 8cm. Możliwość skrócenia bądź przedłużenia – nie będzie widać zgięcia – przez obecność koralików oraz haftu.

Gorąco polecam! Z sukienki byłam bardzo zadowolona – wszystkim się bardzo podobało – a co najważniejsze – mojemu mężowi!!! ;)
Kontakt pod nr. Tel 500 410 998

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)