DJ & SOUND - oprawa muzyczna imprez.

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Oprawę muzyczną wesel realizowaliśmy w ponad 200 lokalach i mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez. Ponieważ każde wesele ma swój odmienny charakter, staramy się przede wszystkim spełniać życzenia Młodej Pary. Naszym atutem jest rozbudowane zaplecze techniczne, które wykorzystujemy również do obsługi imprez estradowych.
Dysponujemy także sprzętem niezbędnym do zorganizowania karaoke i odtworzenia prezentacji ślubnej, która może okazać się miłym urozmaiceniem wesela. Decydując się na nasze usługi, mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, żeby obsługiwana przez nas impreza była jak najbardziej udana. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do jakości dźwięku. Bez odpowiedniego nagłośnienia nie może być mowy o udanej oprawie muzycznej wesela. Dźwięk powinien umilać uroczystość i nie być zbyt natarczywy i głośny. Do nagłośnienia uroczystości weselnej używamy sprzętu firmy DENON oraz HK AUDIO.

Dane kontaktowe

  • Województwo: wielkopolskie
  • Miejscowość: Poznań
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)