Demetrios 939 bez trenu - piękno i wygoda za BEZCEN

Cena: 799 zł (do negocjacji)
Demetrios 939 bez trenu - piękno i wygoda za BEZCEN

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 96492
  • Data zamieszczenia: wto, 14 sie 2012
  • Rozmiar: 34/36
  • Wzrost: 168

Opis ogłoszenia

Witaj!

Sprzedaję suknię ślubną Demetrios 939, którą zakupiłam wierząc święcie, że 10 tysięcy warstw tiulu zamiast halki z kołem to wygodne rozwiązanie. Okazało się, że nie jest wygodne, suknia była bardzo ciężka, tren podpięty załamywał linię sukni i jeszcze bardziej ją obciążał a gorset na górze brzegiem odstawał od ciała. Podreptałam więc z moim Demetriosem do krawcowej i: wyrzuciłyśmy xxx warstw tiulu tak, że suknia jest lekka i pięknie się układa na zwykłej halce z kołem (nie jest aż tak olbrzymia, wielkością idealna, nie plącze się w nogach bo koło separuje ją i można swobodnie się poruszać - wcześniej jakby człowiek w wodzie biegał), wyrównałyśmy dół pozbywając się trenu, z którego uszyłam etolę na ramiona do Kościoła. Krawcowa zagięła mi też brzegi tak aby nie odstawały od piersi, gorset zwężyłyśmy żeby ładnie się trzymał na mnie. Ogółem oryginalny Demetrios 939 jest baaardzo niewygodny = mój natomiast wyglądem prawie się nie różni (poza tym że lepiej leży i trenu nie ma). Oryginalnie był w rozm. 38, teraz ma coś pomiędzy 34 a 36, długością na 167 cm i 7cm obcas :)
Serdecznie polecam, do sukni dodaję wspomnianą etolę i rękawiczki, etola jest oryginalna bo zdobiona identycznie jak suknia kryształkami Svarowskiego i perełkami, a nie do kupienia nigdzie indziej bo powstała właśnie u mnie z wspomnianego "po-co-to-komu?" trenu.

Zapraszam do przymiarek i życzę samych pięknych a zarazem wygodnych sukni ślubnych!

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Głogów
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)