POLECAMY

DEKORACJE weselne JA WAS PRZYOZDOBIĘ ZAMOŚĆ

DEKORACJE weselne JA WAS PRZYOZDOBIĘ ZAMOŚĆ

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Pracownia dekoracyjna „Ja Was Przyozdobię” to nowość na rynku. Firma specjalizuje się w kompleksowej i profesjonalnej oprawie dekoracji okolicznościowych.

„Ja Was Przyozdobię”

Tel: 725 - 476 - 922

fanpage: https://www.facebook.com/dekoracje.Ja.Was.Przyozdobie

Strona internetowa: www.jawasprzyozdobie.pl

„Ja Was Przyozdobię” zajmuje się przede wszystkim organizacją ślubów i wesel, ale także oprawą dekoracyjną eventów firmowych, kinderbali, przyjęć komunijnych, 18stek, wieczorów panieńskich i kawalerskich, urodzin, jubileuszy oraz innych imprez okolicznościowych i plenerowych.

Nowa firma, to przede wszystkim nowe pomysły, kreatywne rozwiązania, konkurencyjne ceny i dostosowanie się do potrzeb każdego klienta indywidualnie.

Ogromny plus to również dojazd do klienta na umówione spotkanie – to my jesteśmy dla Państwa – także dostosujemy się do wyznaczonej godziny i miejsca spotkania.

Na życzenie Państwa pracujemy także kompleksowo, aby zaoszczędzić Państwa cenny czas, możemy zająć się pełną organizacją wesela, urodzin, eventu: szukaniem wymarzonej sali weselnej, zespołu muzycznego lub DJ’a z wodzirejem, fotografa, kamerzysty, barmana, cateringu, zapewnieniem atrakcji itd. Wszystkie szczegóły omawiane są na pierwszym niezobowiązującym spotkaniu w dogodnym dla Państwa terminie.

Państwa zadowolenie i satysfakcja są dla Nas priorytetem i jednocześnie motywacją do dalszej pracy i działania.

Zapraszamy do kontaktu i jednocześnie dziękujemy za wszystkie dotychczasowe dowody uznania.

Dane kontaktowe

  • Województwo: lubelskie
  • Miejscowość: Zamość
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)