POLECAMY

cudowna koronkowa suknia ślubna, wg modelu Badil

Cena: 2200 zł

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam przepiękną suknię ślubną, szytą wg wzoru Madonny, model Badil. Suknia jest trochę zmodyfikowana i uszyta wg mojego własnego projektu. Jest ona jednoczęściowa z odcinanym dołem. „Korpus” sukni został uszyty z miętej tafty koloru ecri, góra wyszywana jest koronką w kolorze złota, natomiast dół zrobiony jest z miętej organzy koloru szampana. Suknia ma tren, który można podpiąć i wtedy jej dół układa się w tzw. „kokardę” Oprócz tego posiada ona, zapinany na szyi rękaw, który został uszyty z tej samej koronki co góra sukni. Rękaw można w każdej chwili odpiąć lub przypiąć (ja w kościele miałam bolerko, które też dorzucam do sukni, jest ono koloru ecri, a na sali założyłam rękaw). Dodam też długi welon w kolorze sukni, który wyszywany jest przepięknie mieniącymi się, przezroczystymi koralikami, halkę oraz musznik i kamizelkę dla Pana Młodego, które też są odpowiednio kolorystycznie dobrane do sukni.

Suknia jest naprawdę nietypowa, nie ma „tandetnej” halki z kołem i gorsetu, jak większość sukien ślubnych. Takiej sukni na 100% nigdzie nie znajdziesz! Goście byli nią po prostu oszołomieni! Zdjęcia nie oddają jej cudownego uroku.
Rozmiar – 38/40, ale góra jest regulowana, wiec można ją dopasować zarówno szczuplejszą, jak i grubszą osobę.
Przymierzyć można w Limanowej lub Krakowie (po wcześniejszym umówieniu).

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)