POLECAMY

Cudowna, biało-różowa suknia ślubna

Cudowna, biało-różowa  suknia ślubna

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Podobno gust to rzecz bardzo indywidualna, ale ta suknia jest naprawdę piękna.
Jest dwuczęściowa: gorset + spódnica. Jestem jej pierwszą właścicielką. Została zaprojektowana i uszyta specjalnie dla mnie, z materiałów wysokiej jakości. Jest zatem niezwykle oryginalna i niepowtarzalna, ponieważ to jedyny egzemplarz stworzony wg nowego projektu. Oczywiście ubrana była tylko raz, w dniu ślubu. Jest w kolorze białym łączonym z delikatnym różem, co czyni ją niezwykle subtelną. Dodatkowo ozdobiona jest różowo- złotawą koronką.

Gorset jest dwukolorowy. Bez ramiączek, opiera się na biuście. Jak widać na zdjęciu przód podzielony jest na dwie części: poniżej biustu po przekątnej. Górna część gorsetu jest różowa, bardzo elegancko marszczona, ozdobiona delikatnymi przeźroczystymi koralikami. Dolna część jest biała, nie drapowana. Poniżej różu na białej części jest szlak z koronki. Kolorystycznie bardzo dobrze dobranej, delikatnej, ale podkreślającej oryginalność całej sukni. Tył jest cały biały, sznurowany.

Spódnica jest w przeważającej części biała, elegancko udrapowana. Dolna jej część również po przekątnej, ale przeciwnej niż gorset, jest podniesiona nieco wyżej, około 20-30 cm. Spod spodu wystaje róż (ten sam, który jest na gorsecie), a na nim, mniej więcej na połowie jest również koronka (identyczna jak na gorsecie). Z tyłu suknia na tren, który można odwiązać, (ja miałam go w kościele i przy pierwszym tańcu), a później podwiązuje się go i jest już niewidoczny, a pozwala to swobodniej się ruszać w tańcu.

Całość jest bardzo spójna, gdyż zarówno gorset, jak i spódnica mają wspólne elementy- róż i koronka.
Suknia jest uszyta z wysokiej jakości materiałów włoskich i hiszpańskich:
- biel to tafta półinteligentna (nazwana tak, gdyż nie jest sztywna i doskonale się układa), pochodzi z Włoch,
- róż to tafta atłasowa, również włoska,
- koronka, sprowadzona w Hiszpanii.

Suknia jest naprawdę piękna, a przede wszystkim oryginalna, a w tym dniu każda a nas chce przecież wyglądać wyjątkowo i ta suknia to czyni. Ważne jest także to, że przy całym swym uroku jest bardzo wygodna również w tańcu. Została wyczyszczona w specjalizującej się w tym pralni.
Robi niezwykłe wrażenie.
Rozmiar 36-38, na wzrost 171+ 5cm obcas; istnieje możliwość przymiarki po wcześniejszym ustaleniu terminu;
Zainteresowanych proszę o kontakt: 691810908; sr82@wp.pl
Cena 1400 zł. Na życzenie prześlę zdjęcia na maila. Alicja

Dane kontaktowe

  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Miejscowość: gdańsk
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)