POLECAMY
Biała Perła auto do Ślubu...  Honda CR-V

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Cenią sobie Państwo oryginalny styl, nowoczesność i komfort?

Jeżeli tak, to mamy coś dla Państwa !

W tym niepowtarzalnym i wyjątkowym dniu jakim jest ślub, istotną rolę odgrywa bardzo wiele rzeczy. Niewątpliwie jedną z nich jest odpowiedni, nowoczesny i orygianlny samochód dla Pary Młodej.

Dlatego proponujemy Państwu nową Hondę CR-V rok modelowy 2013 w orygianlnym kolorze WHITE ORCHID PEARL.

Prezentowany samochód to najbogatsza wersja wyposażeniowa EXECUTIVE, wyposażona między innymi w skórzaną czarną tapicerkę, dwustrefową klimatyzację, szklany panoramiczny dach oraz automatyczną skrzynię biegów.

Przestronne i nowoczesne wnętrze, wygodne tylne fotele z regulacją pochylenia oparcia oraz sympatyczna atmosfera sprawią, że przejazd do ślubu stanie się też jednym z wyjątkowych wspomnień tego dnia.

Panoramiczny, szklany dach z elektrycznie odsuwaną roletą sprawia, że pasażerowie tylnej kanapy mają niecodzienny widok podczas podróży, z kolei duża ilość światła zapewnia odpowiednie warunki do wykonania efektownych zdjęć podczas jazdy – przykładowo jeżeli Para Młoda zdecyduje się zabrać ze sobą fotografa...

Przyciemniane tylne szyby dają poczucie komfortu i dyskrecji podróżującym, zapewniają też dreszczyk emocji dla gości oczekujących na Parę Młodą... :)

Automatyczna skrzynia biegów w połączeniu ze 155 konnym silnikiem zapewnia komfortową i płynną jazdę bez szarpnięć.

Zaawansowany system audio z 6 głośnikami i subwooferem pozwala odtworzyć wybraną muzykę z płyt CD, iPoda lub pamięci USB.

Dwustrefowa, automatyczna klimatyzacja zapewnia komfort zarówno w upalne jak i zimne dni.


Samochód posiada szereg nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. Oprócz standardowych w tej klasie samochodów systemów takich jak ABS, poduszki i kurtyny powietrzne oraz system kontroli trakcji, nasza Honda posiada system CMBS zapobiegający kolizjom lub minimalizujący skutki ewentualnej kolizji.

Duży i przestronny bagażnik, z automatycznie podnoszoną i opuszczaną klapą pozwoli na przewiezienie , kwiatów, prezentów i innych rzeczy niezbędnych w dniu ślubu.

Zapewniamy nienaganną kulturę, punktualność oraz prezentację pojazdu.

Wynajmowany samochód może zostać profesjonalnie przystrojony żywymi kwiatami, lub innym oryginalnymi dekoracjami wedle życzenia Pary Młodej.

Istnieje też możliwość wynajmu samochodu bez dekoracji i udekorowania samochodu w wybranej przez Państwa kwiaciarni.

Dekoracja samochodu prezentowana na zdjęciach w galerii jest dekoracją przykładową i nie jest wliczona w cenę usługi wynajmu.

Nasz samochód posiada oryginalną tablicę rejestracyjną, wedle życzenia zapewniamy też oryginalne nakładki na tablice np. z napisem "Para Młoda", "Nowożeńcy" itp.

Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia naszych klientów. Jeżeli interesują Państwa szczegóły, potrzebują Pańśtwo więcej informacji, zdjęć, lub chcą Państwo obejrzeć samochód prosimy o kontakt mailowy lub telefoczniczny.

Usługę wynajmu pojazdu do ślubu, lub na inne imprezy okolicznościowe (komunie, studniówki, chrzciny, przyjęcia, bale, urodziny i inne...) świadczymy głównie na terenie Częstochowy i okolic. Istnieje możliwość wynajmu samochodu na terenie innych miast i miejscowości Województwa Śląskiego po uzgodnieniu z klientem.

Dane kontaktowe

  • Województwo: śląskie
  • Miejscowość: Częstochowa
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)