Biała kamizelka z musznikiem, obw. w klatce 100cm

Cena: 70 zł
Biała kamizelka z musznikiem, obw. w klatce 100cm

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Sprzedam białą kamizelkę ślubną firmy Gabriel. Rozmiar z metki to 48-dokładne wymiary widoczne na zdjęciu. Kupowana była w salonie, ma mężczyznę o wzroście 180cm i obwodzie w klatce piersiowej ok. 100cm. Materiał: poliester.
Przód kamizelki jest w pionowe paski - białe i srebrzyście mieniące się, tył jest gładki-biały. Na plecach znajduje się klamerka pozwalająca regulować jej szerokość w pasie.

W komplecie z kamizelką jest butonierka i musznik w ukośne paski z regulowanym obwodem szyi. Długość musznika 45,5cm. Producent załączył dwa dodatkowe guziki.

Kamizelka była używana jeden raz, nie posiada śladów noszenia (rozpruć, zaciągnięć, plam czy przebarwień). Bardzo elegancko wygląda w zestawieniu z ciemnym garniturem.

Zainteresowanym osobom prześlę dodatkowe zdjęcia i odpowiem na wszelkie pytania. Możliwa jest przymiarka w Krakowie lub Gorlicach.

Kontaktowy nr GG: 2372457

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków/Gorlice
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)