POLECAMY

Barman na wesele Sochaczew, barman wesele Sochaczew, barmani wesele Sochaczew

Barman na wesele Sochaczew, barman wesele Sochaczew, barmani wesele Sochaczew

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Masz już dość nudnych wesel? Nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić wieczór panieński przyjaciółki? Chcesz wzbudzić podziw gości podczas imprezy rodzinnej? Nie wiesz jak przerwać monotonię imprez integracyjnych? Mobilny bar wraz z profesjonalną obsługą zapewni wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia na każdej imprezie.
Gwarantuję niepowtarzalna oprawę przyjęcia weselnego jak również poprawin, miłą atmosferę oraz zadowolenie gości. W dzisiejszych czasach sama wódka i wino na stole weselnym to za mało. Zaskocz wszystkich swoją pomysłowością zapraszając barmana przygotowującego specjalnie dla Ciebie i gości kolorowe, eleganckie i orzeźwiające drinki. Spraw aby Twoje wesele było, niezapomniane, oryginalne i wyjątkowe.

Zapewniam:

-profesjonalną obsługę barmańską,
-mobilny drink-bar,
-szkło różnego rodzaju,
-akcesoria barmańskie,
-słomki, rurki, ozdoby,
-drukowane menu,
-świetną zabawę oraz zadowolenie każdego gościa.

Moją ofertę dostosowuję indywidualnie do potrzeb klienta uwzględniając liczbę gości, rodzaj imprezy oraz możliwości finansowe .

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie mojej oferty proszę pisać/dzwonić podając:

1. Datę uroczystości
2. Miejsce w którym odbędzie się wesele
3. Przybliżoną liczbę gości
4. Informacje czy lokal posiada własny bar

ZAPRASZAM

www.sweetdrink.pl

www.facebook.com/SweetDrink


BARMAN NA WESELE tel.507-268-150 Obsługa: barman na wesele Sochaczew, barman na wesele Warszawa tel.507-268-150, barman na wesele Otwock, barman na wesele Wołomin, barman na wesele Serock, barman na wesele Mława tel.507-268-150 , barman na wesele Płońsk, barman na wesele Błonie, barman na wesele Płock tel.507-268-150, barman na wesele Żyrardów, barman na wesele Mszczonów, barman na wesele Grójec tel.507-268-150, barman na wesele Rawa Mazowiecka, barman na wesele Skierniewice tel.507-268-150, barman na wesele Nowy Dwór Mazowiecki, barman na wesele Ciechanów , barman na wesele Nowe Miasto nad Pilicą, barman na wesele Piaseczno, barman na wesele Nadarzyn tel.507-268-150, barman na wesele Babice, barman na wesele Legionowo, barman na wesele Radzymin tel.507-268-150, barman na wesele Łowicz, barman na wesele Brzeziny tel.507-268-150

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)