POLECAMY

Barman na wesele, ślub ,drinki gratis- tel. 667 365 058

Barman na wesele, ślub ,drinki gratis- tel. 667 365 058

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą.
Bonanza- mobilnibarmani jest firmą ,której działalność polega na świadczeniu wyłącznie usług barmańskich na przyjęciach weselnych oraz poprawinach czy jubileuszach.
Nasza praca polega na profesjonalnym przygotowaniu drinków i koktajli na bazie alkoholi, soków , owoców zakupionych przez-Organizatora imprezy.
Menu ustalamy wraz z Państwem na podstawie Państwa upodobań oraz możliwości finansowych.
Państwa goście będą mogli korzystać z baru*** gratisowo *** i bez ograniczeń.
Kolorowe,orzeźwiające, pyszne drinki podane z lodem w wyjątkowym szkle , cieszą się na przyjęciu szczególnym zainteresowaniem - zwłaszcza wśród wszystkich Pań ale i nie tylko. Dlatego tak przygotowane trunki stanowią doskonałą alternatywę dla spożywania czystej wódki i alkoholu w ogóle- znacząco wpływając na zadowolenie wśród wszystkich zaproszonych gości.
W skład naszego zespołu wchodzą profesjonalni, sympatyczni barmani,którzy również na Państwa przyjęciu stworzą wyjątkową niepowtarzalną atmosferę . Posiadamy kilka mobilnych barów o różnych gabarytach z możliwością wymiany paneli przednich w zależności od stylu wystroju Państwa lokalu. Dysponujemy kilkoma busami specjalnie przystosowanymi do przewozu mobilnych barów o dużym gabarycie, dzięki czemu wyeliminowaliśmy konieczność łączenia pojedynczych segmentów. Oczywiście nasze stanowiska pracy kompleksowo wyposażone są w urządzenia, szkło, ozdoby i pozostały niezbędny sprzęt barmański. Weselne Menu prezentujemy na 46 cal monitorze, co znacząco ułatwia i zachęca Państwa gości do korzystania z oferty baru. Zapraszamy do owocnej współpracy.
Zadzwoń, tel. 667 365 058
Napisz! kontakt@mobilnibarmani.pl
Przedstaw wstępnie:
* datę ślubu* planowaną ilość gości* miejscowość uroczystości
Przedstawimy propozycję menu na Waszą uroczystość i wspólnie dokonamy wyboru.Doradzimy przy wyborze alkoholi na Wasze wesele oraz odpowiemy na każde pytanie.
Skorzystaj z naszej oferty! tel. 667 365 058
www.mobilnibarmani.pl

Dane kontaktowe

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Polkowice,Lubin,Wrocław,Głogów,Milicz,Czebinia
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)