POLECAMY

Bajeczna Suknia Ślubna

Cena: 1600 zł (do negocjacji)
Bajeczna Suknia Ślubna

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Suknie ślubne / Sprzedam
  • Nr ogłoszenia: 102552
  • Data zamieszczenia: nie, 24 mar 2013
  • Rozmiar: 34/36
  • Wzrost: 165+12

Opis ogłoszenia

Sprzedam piękną, orginalną suknie włoską "Aquamarine A1105" zakupioną prawie rok przed własnym ślubem w salonie w Białymstoku. Jestem jej pierwszą właścicielką. Suknia jest jednoczęściowa, rozmiaru 34/36, zdobiona włoskimi, złotymi koronkami na ramiączkach i dole sukni, z długim trenem podpinanym na zewnątrz. Mój wzrost to 165 cm+12cm obcas. Suknie można oczywiście skrócić ( trzeba odpruć koronki na dole, podciąć tiul i następnie ponownie naszyć koronki). Kolor sukni – diamentowa biel.
Gratis dodam halkę na dużym kole kupioną z myślą, by potem ją sprzedać (cena 100zł) oraz pokrowiec na suknię zakupiony w macierzystym salonie. Sukienka jest naprawdę przepiękna, robi ogromne wrażenie. Załączone zdjęcia nie dają w pełni odzwierciedlenia rzeczywistego wyglądu sukni.
Suknia kosztowała mnie 3600 zł i jest „tą wymarzoną”.
Proponowana cena: 1600 zł

Suknie ślubne z kolekcji Aquamarine
Cyt.: „Suknie ślubne kolekcji Aquamarine charakteryzują się bardzo bogato zdobionymi fasonami, dlatego często określane są mianem "księżniczek". Ta kolekcja włoskich sukien ślubnych posiada przepiękne, ręcznie wyszywane gorsety, które z całą pewnością zostaną zauważone przez każdą przyszłą Pannę Młodą. Dodatkowym atutem sukni ślubnych Aquamarine są szerokie, efektowne spódnice z długimi, zdobnymi trenami. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, kunsztownie zdobione sprawią, że poczujesz się jak prawdziwa księżniczka w tym Jedynym i Wyjątkowym Dniu!”

Dane kontaktowe

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa/Ostrołęka/Białystok
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)