POLECAMY
Animacje weselne, fontanna czekoladowa

Szczegóły ogłoszenia

Opis ogłoszenia

1 )ANIMATOR ZABAW WESELNYCH

Planujecie najważniejszy dzień w Waszym życiu? Chcecie, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany nie tylko dla Was , ale również dla zaproszonych gości? Na Waszym przyjęciu będzie dużo dzieci i życzycie sobie, aby oni i ich rodzice miło wspominali wasz ślub dzięki nam Wasi najmłodsi goście będą usatysfakcjonowani. nasi animatorzy zapewnią małym pociechą opiekę i przygotują wiele ciekawych zabaw i atrakcji.

Ta alternatywa ucieszy nie tylko małych weselników, ale i ich rodziców, którzy będą mogli bawić się do samego rana bez obaw , że ich dziecko się nudzi i jest bez opieki. Nasi animatorzy I pedagodzy zajmą się ich pociechami,
a później położą spać i poczekają na rodziców Dla dzieci wasze wesele będzie jedną wielką zabawą. Noc wypełniona będzie wieloma atrakcjami min.
tańce, zabawy, konkursy. Mali weselnicy dzięki nam zapoznają się z tradycjami weselnymi oraz będą mogli samodzielnie stworzyć prezent dla Pary młodej.

Oferujemy min:
- zabawy integracyjne
- zabawy ruchowe
- zabawy taneczne
- zabawy z chustą Klanza
- pokaz baniek mydlanych
- fontanna czekoladowa
- warsztaty plastyczne
- warsztaty taneczne
- konkursy
- malowanie twarzy
- skręcanie baloników
- suchy basen

INDYWIDUALNE SCENARIUSZE i DOKŁADNY CENNIK USTALANY JEST RAZEM Z PAŃSTWEM MŁODYM. DO PRZYGOTOWANIA DOKŁADNEJ WYCENY POTRZEBNE BĘDĄ INFORMACJE O TERMINIE UROCZYSTOŚCI WESELNEJ, LOKALIZACJI, LICZBIE DZIECI ORAZ ICH WIEK ORAZ CHĘCI SKORZYSTANIA Z USŁUG DODATKOWYCH TJ: FONTANNA CZEKOLADOWA, SZWEDZKI STÓŁ DLA MALUCHA, TRANSPORT GOŚCI WESELNYCH, UKŁADANIE DZIECI DO SNU. PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY BĄDŹ MAILOWY.

2) OPIEKA NOCNA NAD DZIEĆMI/ MOBILNE PRZEDSZKOLE

Ty i Twoi znajomi wybieracie się na imprezę? Chcecie wyrwać się z domu, ale nie macie z kim zostawić dzieci? Dziadkowie daleko, opiekunka zachorowała, a do imprezy zostało mało czasu? W głowie rodzi się pełno pytań i wątpliwości ? Nie rezygnuj, nie wpadaj w panikę, wykwalifikowana kadra zajmie się waszymi dziećmi, nie tylko położy do spania, ale zorganizuje wieczór pełen atrakcji i kreatywnych zabaw. wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić i tęsknić za rodzicami.

BOISZ SIĘ ZOSTAWIĆ DZIECKO Z KIMŚ KOGO TY I TWOJE DZIECKO NIE ZNA? NIE MARTW SIĘ NASZE OPIEKUNKI/ ANIMATORZY MOGĄ ODWIEDZIĆ CIE KILKA RAZY PRZED TWOIM WYJŚCIEM, ABYŚ TY I TWOJE DZIECKO CZUŁ SIĘ BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO WIEDZĄC, ŻE TWOJE DZIECKO JEST Z KIMŚ ZAUFANYM.

3) ORGANIZACJA URODZIN I SPOTKAŃ TEMATYCZNYCH DLA DZIECI

Oferujemy min:
- zabawy integracyjne
- zabawy ruchowe
- zabawy taneczne
- zabawy z chustą Klauza
- pokaz baniek mydlanych
- fontanna czekoladowa
- warsztaty plastyczne
- warsztaty taneczne
- konkursy
- malowanie twarzy
- skręcanie baloników
- suchy basen

4) DO WYNAJĘCIA:

FONTANNA CZEKOLADOWA

URZĄDZENIE DO BANIEK MYDLANYCH

TRANSPORT GOŚCI WESELNYCH
Oferujemy również transport gości weselnych. Doświadczeni i profesjonalni kierowcy zajmą się transportem Twoich gości. Bezpiecznie i punktualnie dowiozą na miejsce, a nawet najdłuższa i najtrudniejsza trasa nie będzie dla nich wyzwaniem. Nasi kierowcy dysponują własnymi samochodami, ale mogą skorzystać też z waszego transportu. Cennik ustalany jest indywidualnie uzależniony od aktualnych cen paliwa oraz środkahttps://www.facebook.com/pages/Portafortuna/640529369379299

Dane kontaktowe

  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Grybów, Bobowa,Stróże
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadaj pytanie do ogłoszenia (pokaż formularz)