POLECAMY

Wymarzone prezenty redakcji - co chcemy znaleźć pod choinką?

Zobaczcie jakie są nasze gwiazdkowe marzenia?

Przyszedł czas na chwilę refleksji i rozmarzenia...Wybrałyśmy rzeczy, które tylko bardzo dobry i hojny Mikołaj może nam zostawić pod choinką. W końcu w marzeniach nie ma ograniczeń dlatego zaszalałyśmy. Chociaż rozstrzał między naszymi zachciankami jest spory, od ok. 200 złotych po kilkanaście tysięcy. Zatem o czym marzy redakcja Polki.pl?

Wymarzone prezenty redakcji

Wiele z nas chciałoby pod choinką znaleźć perfumy, kosmetyki i biżuterię. Jednak są i bardziej spersonalizowane zachcianki. Walizka za kilkanaście tysięcy złotych czy designerskie torebki. W końcu kobieta próżną jest a marzyć nikt nam nie zabroni.

 Niezmiennie jestem pod wrażeniem ceramicznej biżuterii - ten pierścionek to jeden z kilku moich faworytów, jednak nie należy do najtańszych... To moje ciche marzenie!

- Edyta
Pod "polkową" choinką powinno znaleźć się również kilka torebek. Od Toma Forda, przez Saint Laurent a na Marku Crossie kończąc. Ceny przerażające, ale za to design na 6 +.

Jestem absolutnie ZAKOCHANA w torebkach Marka Crossa z tej serii. W latach 60. nosiła taką sama Grace Kelly! I choć na razie jej zakup leży raczej w sferze marzeń, mam ogromną nadzieję, że kiedyś wzbogaci moją kolekcję :)

- Marta

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie o czym marzy nasza redakcja. Boskie rzeczy i jeszcze bardziej boskie ceny. Jak szaleć, to szaleć!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Mi się marzy tak dużo rzeczy... (komu nie :)) Bilet na musical, na koncert, zestaw filmów Almodovara, książki Hugo-Badera, te urocze buciki peep-toe z Gamis. Mam nadzieję, że coś z tych marzeń się ziści :)