POLECAMY

Prezenty gwiazdkowe dla trendsetterki

Zobacz co możesz kupić kobiecie, która kocha wyznaczać trendy!
Karolina Kalinowska / 9 miesięcy temu

Pomysł na świąteczny prezent

Jeśli wasza przyjaciółka, siostra, czy dziewczyna uwielbia modowe nowinki warto zajrzeć do naszej galerii. Tam znajdziecie kilkadziesiąt pomysłów na prezent doskonały dla tych, które uwielbiają być na czasie, a nawet wyznaczać trendy. Tym razem postawiłyśmy na szalone pomysły do domu, najciekawsze niszowe perfumy, ciuchy i dodatki. Szał!

W naszej galerii znajdziecie pomysły zarówno te droższe, jak i te za 39 złotych. W końcu cena o niczym nie świadczy. Dla trendsetterki w tym sezonie świątecznym proponujemy designerskie dodatki, książki i modne zapachy. Sprawdźcie sami!


fot: 1. Czarna torebka na ramię Zara, cena, ok. 119 zł, 2. Zestaw do makijażu Natural Wonders Eye Palette Nude by Nature, cena, ok. 169 zł, 3. Świeca zapachowa Candly&Co., cena, ok. 129 zł, 4. Woda perfumowana Twilly d'Hermes, 50ml, cena, ok. 395 zł

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 miesięcy temu
Moja przyjaciółka jest zajawiona w te wszystkie olejki eteryczne. Zawsze sobie zamawia z Damai, z różnych stron świata z Indonezji z Indii itd i każdy z nich ma jeszcze inne właściwości. Zamówiłam jej kilka takich i myślę, że się ucieszy.
/8 miesięcy temu
jeżeli chodzi o buty dla mnie zdecydowanie miejscem, gdzie zawsze znajde coś NIESPOTYKANEGO, czego nie widać u co drugiej kobiety na ulicach jest Primamoda! za kazdym razem jak zaopatrze się w coś nowego dostaje mnóstwo komplementów, a przede wszystkim czuje się wyjątkowo, co dla mnie jest bardzo ważne :)