Te świąteczne prezenty spodobają się każdej kobiecie!

Uwielbiamy rzeczy ładne i funkcjonalne. Z jakiego prezentu pod choinką będziemy naprawdę zadowolone?

Co roku o tej porze masz ten sam problem? Nie wiesz, jakie prezenty gwiazdkowe podarować najbliższym? Masz wrażenie, że pomysły już ci się wyczerpały? To złudzenie. 

W naszej galerii znajdziesz 4 propozycje prezentów, które spodobają się w zasadzie każdej kobiecie. Są praktyczne, funkcjonalne i spersonalizowane. Wybierz coś dla najbliższych lub dla siebie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Kto ma zrobić najlepszy prezent jak nie kobieta - kobiecie :) dlatego dla swojej mamy kupiłam w Primamodzie piękny czerwony skórzany portfel, który jestem pewna będzie służyj jej przez kilka lat. Portfel jest idealnych rozmiarów, zmieści się nawet do mniejszej torebki, ale przy tym bardzo pakowny (ma dużo różnych przegródek). Oprócz tego krwista czerwień - symbol kobiecości i klasy.
/rok temu
Ja sama sobie już prezent urodowy sprawiłam bo nie wymagam od męża, że będzie się w tym rozeznawał, ja też mu rzeczy do auta nie kupuję :D No ale w pierre rene zamówiłam sobie pięknie skomponowaną paletę cieni więc mogę bez problemu wyczarować zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy w zależności od tego jak to wszystko zgram- siedzę teraz popołudniami i ćwiczę różne opcje bo na Sylwestra sama się będę malować skoro z kolorami mam takie pole do manewru
/rok temu
A dla zdrowia i urody, można się pozbyć paru kilo, zrobić sobie taki prezent:) zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudzaniu/green-barley-plus-najnowsze-rozwiazanie-na-odchudzanie
POKAŻ KOMENTARZE (1)