Książki na prezent dla przyjaciółki, siostry, mamy

Te pozycje to strzał w 10! Idealne na prezent dla siostry, przyjaciółki czy mamy. Albo dla ciebie!
Edyta Liebert / 24.11.2017 05:52

Masz problem z kupnem prezentu? Nie wiesz, co kupić na gwiazdkę przyjaciółce, siostrze czy bratowej? Podpowiadamy patent stary jak świat i zawsze trafiony: książka. Dobra lektura, fajny poradnik czy bijący rekordy bestseller to zawsze dobry pomysł na świąteczny podarek!

Książki na prezent: święta tuż tuż!

Jeśli nie lubisz wędrówek między półkami w księgarni, szukając „idealnej książki na prezent”, nie chcesz sugerować się promowanymi tytułami lub po prostu potrzebujesz poczuć, że dołożyłaś starań poszukiwawczych, przejrzyj nasze książkowe propozycje na prezent.

Najlepsze prezenty dla domatorki

W gronie 27 książek znalazły się poradniki dla pasjonatki DIY i makijażu (autorstwa popularnej vlogerki Red Lipstick Monster), romantyczki lubiącej zaczytać się w przyjemnej lekturze (tu polecamy książkę „Noc ognia” Eric-Emmanuel Schmitt oraz „Randa z homo sapiens” Penny Reid) lub zagryzać wargi ze strachu, kartkując dobry kryminał („Zabójca z sąsiedztwa” Alexa Marwooda oraz „40 godzin” to nasze typy). Zamieściłyśmy też pozycje traktujące o silnych kobietach lub mówiące o ich codzienności w kontekście czasów minionych... Czy wiesz, jak radziły sobie w II RP? A może zastanawiasz się, jak wyglądałoby twoje życie, osadzone w XX-leciu międzywojennym?

Cena żadnej z propozycji książkowych na prezent nie przekracza 50 zł. To idealne uzupełnienie prezentu dla bliskiej osoby lub podarek dla kogoś, komu zwykle nie wiemy co kupić... Zajrzyjcie do galerii naszych propozycji książek na prezent oraz do katalogu prezentów.

Prezenty mikołajkowe za mniej niż 20 zł