15 najładniejszych gadżetów bożonarodzeniowych

Bardzo subiektywny wybór: oto 15 najładniejszych gadżetów na święta! Zobacz!

Uwielbiam grudniowy czas, gdy cieszą oko nastrojowe światełka i migające gwiazdki, a w nos łaskocze zapach pierniczków. Chciałabym dodać jeszcze w tym miejscu wzmiankę o skrzypiącym pod butami śniegu, ale w ostatnich latach raczej nie możemy narzekać na jego nadmiar... ;-)

Nieodłącznym elementem bożonarodzeniowego nastroju są urocze gadżety. Herbata pita z kubka z reniferem, gdy stopy masz otulone kocykiem w norweskie wzory, od razu smakuje bardziej odświętnie!

Najfajniejsze dodatki świąteczne

Moja galeria zawiera czysto subiektywny wybór ciekawych gadżetów bożonarodzeniowych. Ceny są bardzo przystępne - nie warto przecież przepłacać za coś, czego potrzebujemy tylko przez krótki czas w roku.

Prezenty gwiazdkowe do 100 zł

Komplet świątecznych podkładek kupicie w Rossmannie już za 5.99 zł, a piernikowa świeca z IKEA kosztuje tylko 7.99 zł (a pachnie obłędnie - sama przetestowałam!). Śniegowa kula w Lidlu jest dostępna za 7.99 zł. Polecam! Przejrzycie wszystkie inspiracje!

Prezenty gwiazdkowe dla dziecka

 

Getting Christmassy 😍 - #ikea #mulledapple #gingerbiscuitcandle #ikeacandle #ikeagingersnaps #ikeapinny #iloveikea #alwaysspendstoomuch #iphoneography

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sophia (@cariad_haf_photography)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
U mnie musi byc nastrój świąteczny który dają dekoracje, ale te samodzielnie wykonane są zawsze najbardziej urokliwe. Dziś będę robić wieniec z szyszek pomalowanych na srebrno (użyłam do ich malowania farby 1 Day Color z Venity srebrnej z drobinami świecącymi, daje super efekt) orzechów włoskich, zielonych gałązek.
/2 lata temu
dla mnie niezbędnym "gadżetem" na święta jest... gwiazda betlejemska :)