28 najbardziej uroczych gadżetów na święta

Zobacz nasze typy!

Kto z nas nie lubi skrycie dodatków w tym stylu? Świąteczne śnieżne kule, zabawne bombki, bożonarodzeniowe ściereczki lub urocze zaparzacze do kawy to drobiazgi, które tworzą niepowtarzalny klimat i nastrój!

Śmieszne ozdoby na choinkę i urocze dodatki


Nie wyobrażam sobie Bożego Narodzenia bez słodkich gadżetów! W święta wyjmuję zawsze swoje reniferowe kapcie, nakładam skarpety z elfami i dekoruję choinkę zabawnymi bombkami. To jedyny taki czas w roku, kiedy doceniamy każdy (nawet najmniejszy drobiazg)!


- Marta, redaktor działu Zdrowie
Całkowicie zgadzam się z Martą - ja również nie wyobrażam sobie świąt bez zabawnych dodatków. Mam specjalną, świąteczną piżamę, kapcie, kubki i ozdoby choinkowe.
W mojej galerii znajdziecie sporo ciekawych inspiracji - m.in. choinkowy dozownik do mydła z Home&You, bałwankowy stoper do drzwi z F&F Home lub bombkę w kształcie domku z Lidla.

Zobacz też kilka słodkich przepisów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Ja nie wyobrażam sobie świąt bez najbardziej uroczej roślinki, i nie jest to choinak ;) Poinsecja, klasyczna czerwona musi być na stole, parapecie i na szafce w sypialni. Od razu czuję się bardziej świątecznie :)