20 najładniejszych ozdób choinkowych z kolekcji 2016

Szukasz pięknych ozdób na choinkę? Zobacz najładniejsze!

Ozdoby choinkowe to temat-rzeka. Niektórzy tradycyjnie ubierają ją od wielu lat w te same świecidełka, przekazywane w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Do takiego drzewka zazwyczaj idealnie pasuje powiedzenie "obwieszony jak choinka", bo znajduje się na nim dosłownie wszystko - zabawki, łańcuchy, jabłka, owoce, mikołajki i pajacyki. Inni preferują wystrój w jednym, maksymalnie 2 kolorach. Te drzewka są bardziej minimalistyczne i eleganckie. Jeszcze inni wolą choinki w wersji ekologicznej - znajdują się na nich wyłącznie ozdoby hand-made, pierniki i suszone owoce. Są też osoby, które niemal co roku kupują nowe dekoracje i zawsze zaskakują innym wystrojem drzewka.

Co można przynieść do domu razem z choinką?

Niezależnie od tego, do której grupy należysz, z chęcią pewnie zerkniesz na najładniejsze ozdoby z kolekcji 2016. Nie ma tutaj dużego zaskoczenia - króluje tradycyjna biel, srebrny, złoty i czerwień. Trendy świąteczne są zazwyczaj niezmienne i ponadczasowe!

Moje osobiste hity to subtelne baletnice z Tesco, złote gwiazdki z H&M Home, urocze filcowe sówki z Lidla oraz srebrne aniołki z Home&You. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, z pewnością znajdziesz coś dla siebie... A raczej dla swojej choinki ;-)

 

Love seeing Christmas through their eyes. ✨ We wrapped presents last night and placed them under the tree. When the boys woke up they had a hard time understanding why they couldn't open them "now." And because patience has never been my strong suit (understatement of the year), I told them I get it. And then we had the very best conversation about what it means to wait at Christmas. For presents. For hope. For abundance. For God. And it's never easy to wait. But the best things are always worth it, aren't they??? ✨ Ten more sleeps until Christmas, sweet friends. Let's wait for the light of the world just like our children, with joyful and gleeful anticipation. . . . #waitingexpectantly #christmas #lightoftheworld #christmastree #grateful #thankful

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Allison (@thefestivefarmhouse)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Piękne są niektóre dekoracje. Ale ja preferuję proste rozwiązania. Poza klasycznymi bombkami super wypadają dekoracje z filcu, są pracownie rękodzieła, które robią prawdziwe cuda z niego. Cukierki w kształcie sopelków zwisające z choinki też, one kojarzą mi się z czasami dzieciństwa... No i naturalne ozdoby, nie zapominajmy o nich! Gwiazda betlejemska po prostu musi być, choć niestety często w domu marnieje...