POLECAMY

Panele podlogowe

napisał/a: umciaasia 2017-10-22 23:45
Mam w mieszkaniu bardzo starą podłogę, dojrzałam do remontu i chce ją wymienić. Co polecacie, jakie panele macie w mieszkaniach. Jakie klasy ścieralności wybieracie? Zastanawiam sie czy dobry panel kupie w sieciówkach czy lepiej gdzieś podjechać do jakiego specjalistycznego sklepu?
napisał/a: jane_eyre 2017-10-23 09:31
Skoro dojrzałaś do remontu to przypuszczam, że chcesz go zrobić już na dłuższy czas :) Nie wiem jakie są te klasy scieralności, ale wiem, ze moja sąsiadka pokusiła się o panele z promocji i byle krzesło niepodklejone filcem przejedzie po podłodze i już ma rysy, podłoga ma niecały rok, a wygląda jakby nie wiem co się tam odbywało. Lepiej dać ciut więcej za metr niż się potem męczyć. No i po co patrzeć na brzydkie? ;) Patrz na ile panel ma gwarancję, bo jak na krótko to nie warto nawet sobie zawracać głowy. Ladne i trwałe ma np. swiss krono.
napisał/a: ptommkt 2017-10-28 19:10
dobre są ponoc panele Swiss Krono, nie dosc ze dostepne w sieciowkach to jeszcze chwalone sa za dobry stosunek jakosci do ceny.. moze warto zobaczyc
napisał/a: umciaasia 2017-10-30 23:41
Bardzo dziękuję za podpowiedzi, zainteresuje sie tymi panelami :) chciałabym wymienić podłogę przynajmniej na 8 lat chyba, że tak zaszaleje z kolorem, ze nie będzie juz modny za tyle lat :) teraz bardzo modne sa siwe, szare itp podłogi :) ale mam nadzieje, że uda mi sie znaleźć cos w rozsądnych i uniwersalnych kolorach :)
napisał/a: mintu 2018-06-10 22:42
Odświeżę temat, bo remont przede mną :( A zatem pytanie co będzie najlepsze: deska, panele, może parkiet? Chcemy zacząć od podłóg. Trzy pokoje, duży przedpokój, kuchnia, łazienka. Dwa psy, więc ma kto niszczyć podlogę ;)