oszczędzanie?

napisał/a: oxytocin 2014-01-11 22:40
Ile płacicie za prąd? Ja niby w mieszkaniu, ogrzewanie miejskie, żarówki ledy, a i tak płacę tyle że hohohoho. Znacie jakieś sposoby żeby zaoszczędzić?
napisał/a: ~Andzia 2014-01-13 15:44
staraj się wyłączać prąd gdy już ci on nie jest potrzebny!
np. idziesz z salonu do kuchni -- w salonie gaś wszystko!
unikaj czujników.... przedłużaczy z "lampkami".... po ładowaniu tel. odłącz ładowarkę.... radia nie słuchasz ? wyłącz z kontaktu wtyczkę! zamiast odkurzać-- zamieć.... ogrzewanie przykręć do minimum.
Masz tel. na abonament do tego stacjonarny ? zlikwiduj stacjonarny! zmniejsz abonament do 25 zł! Segraguj śmieci! Sprzedawaj makulaturę butelki i korki oddawaj ( są czasami różnego rodzaju akcje )

dużo jest możliwości....Możesz pomóc sobie i innym... planecie....
trzeba tylko chcieć...

Powodzenia!
napisał/a: ~janina 2014-01-13 22:36
a ja mam jeszcze jedną alternatywę, z której tydzień temu skorzystałem :P www.lepszaoferta.pl, fajny kalulator mają, który Ci pokazuje jakiego dystrybutora w okolicy możesz mieć i jaki najtańśzy. Jak Ci pasuje, to oni Ci pomagają go zmienić i jeszcze do tego nie musisz przez 3 miesiące za prąd płacić.
napisał/a: ~natalia 2016-03-25 19:38
Mój mąż strasznie jest oszczędny, ale są tego efekty. Raz na rok pozwalamy sobie na zagraniczne wakacje! Dzięki niemu w domu mamy same nowoczesne rozwiązania, ostatnio zmieniliśmy ogrzewanie, mamy teraz od Amerigas, wydzierżawili nam zbiornik, ulokowali go, a my mamy tylko miesięczne rachunki do płacenia, nic więcej mnie nie interesuje.