mój chłop w umeblowanej taksówce

napisał/a: gagadtka 2007-10-01 20:10
Niedawno zamieszkaliśmy razem z moim mężczyzną i powoli wijemy nasze wspólne gniazdko. W zeszły weekend wracał taksówką z kawalerskiego i powiedział, że widział tam katalog z bardzo ładnymi meblami. Najbardziej spodobało mu się ich hasło: Myślami jesteś już w domu- to nie nasza wina ;) No nic, podobno meble są eleganckie i stylowe, bardzo ekskluzywne. Firma nazywa się jakoś "Bocon..", no ale mój mężczyzna ma dużo luk w pamięci w związku z tym wieczorem...
No nic, myślimy o wspólnych i oryginalnych mebelkach, i stąd moje pytanie: czy ktoś z was widział taką akcję albo wie coś o tej firmie? Dziękuję za informacje.
napisał/a: Belay 2007-10-01 22:36
BoConcept prawdopodobnie. Meble świetnej jakości, więc odpowiednio drogie mam kilka swoich typów, choć nie wszystkie przypadają mi do gustu.

Mnie na przykład strasznie podobało się swego czasu poniższe łóżko :)


Cena bez materaca i stelaża: 2.853 zł
napisał/a: gagadtka 2007-10-02 15:23
No dzięęeki weszłam na ich stronę a mojemu M. od razu się oczka zaświeciły. Osz, ten to ma wyszukany guścik!
No ale mebelki faktycznie z high class, takie dla elit. Chyba warto trochę dołożyć i kupić coś naprawdę dobrego, no ale przydałaby się jednak jakaś karta rabatowa Może ktoś wie jak ją zdobyć?
No ale spodobał mi się też na ich stronie ten program, który pozwala zaaranżować wnętrze i zrobić jego wizualizację. Świetna sprawa.