Visconti Terra jak śródziemnomorska bryza

Nowoczesne wentylatory już nie tylko zapewniają prawidłową wymianę powietrza, ale także zdobią ściany niczym subtelne obrazki. Wentylator Visconti wyglądem przypomina elegancki dekor naścienny, nawiązując klimatem do śródziemnomorskich plaż.
/ 19.12.2007 07:40
Nowoczesne wentylatory już nie tylko zapewniają prawidłową wymianę powietrza, ale także zdobią ściany niczym subtelne obrazki. Wentylator Visconti wyglądem przypomina elegancki dekor naścienny, nawiązując klimatem do śródziemnomorskich plaż.

Dobra wentylacja jest szczególnie ważna w kuchni i łazience, gdzie trzeba zmagać się z wilgocią, nieprzyjemnymi zapachami, czy parą wodną osadzającą się na lustrze. Najprostszym rozwiązaniem tych problemów jest zastosowanie wentylatora wyciągowego. Jednak typowe, szeroko dostępne na rynku modele nie zawsze odpowiadają naszym oczekiwaniom estetycznym, a ich banalny wygląd psuje klimat, w jakim utrzymane jest całe wnętrze. Naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających wyszła marka Venucci, wprowadzając na rynek serię nowoczesnych wentylatorów Visconti, które zapewnią nie tylko powiew świeżego powietrza, ale także doskonale wkomponują się w aranżację kuchni czy łazienki.

Wentylatory Visconti zostały zaprojektowane w ten sposób, by możliwa była wymiana środkowej części obudowy. W tym centralnym punkcie umieszczono dekor, który możemy zmieniać w zależności od aranżacji pomieszczenia, pory roku czy po prostu nastroju. Do wersji podstawowej, ozdobionej srebrnym, połyskującym dekorem, dołączone są trzy dodatkowe obrazki, które w subtelny sposób ilustrują osobliwość dzieł natury. Kamień o łagodnym owalnym kształcie, zadziwiająca niezwykłością formy rozgwiazda i muszla urzekająca niepowtarzalnością swej struktury - to dekory, które wprowadzą do wnętrza śródziemnomorski nastrój. Delikatne pastelowe kolory wymiennych obrazków pomogą ukoić zmysły po ciężkim dniu pracy, kiedy już zmęczeni dniem zanurzymy się wieczorem w wannie. A widok rozgwiazdy, czy muszli wyrzuconej na brzeg może stać się początkiem wirtualnej podróży na dzikie plaże słonecznej Italii, delikatnie obmywane kolejnymi falami słonej wody…

Wentylator Visconti, niczym ramka na zdjęcie, umożliwia swobodną wymianę dekorów, których widokiem będziemy chcieli cieszyć oczy. Nastrojowe rysunki subtelnie podkreślą harmonię wnętrza, a niepowtarzalna i intrygująca forma wentylatora odświeży nie tylko powietrze, ale także aranżację pomieszczenia.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)