Pogodny dom

Dom energooszczędny to nie moda a konieczność. Coraz więcej inwestorów decyduje się na budowę domu energooszczędnego nie tylko z uwagi na koszty eksploatacji domu, ale również ze względu na zmiany w prawie budowlanym czekające nas w 2009 r. Od 1 stycznia 2009 r. budynki oddane do użytku będą musiały „wylegitymować się” świadectwem energetycznym, określającym klasę energochłonności budynku. Informacja ta pozwoli w prosty sposób oszacować ile będzie kosztowało ogrzewanie budynku.
/ 22.04.2008 22:13
Dom energooszczędny to nie moda a konieczność. Coraz więcej inwestorów decyduje się na budowę domu energooszczędnego nie tylko z uwagi na koszty eksploatacji domu, ale również ze względu na zmiany w prawie budowlanym czekające nas w 2009Pogodny dom r. Od 1 stycznia 2009 r. budynki oddane do użytku będą musiały „wylegitymować się” świadectwem energetycznym, określającym klasę energochłonności budynku. Informacja ta pozwoli w prosty sposób oszacować ile będzie kosztowało ogrzewanie budynku.

Tym wszystkim, którzy myślą o przyszłym domu, jako atrakcyjnej inwestycji na rynku nieruchomości, polecamy serwis www.pogodnydom.pl, gdzie można obejrzeć projekty domów energooszczędnych (z kolekcji pracowni MTM STYL), zapoznać się z zastosowanymi rozwiązaniami energooszczędnymi, skorzystać z Banku Wiedzy, sprawdzić co zrobić by nasz nowy dom był POGODNYM DOMEM, czyli energooszczędnym, inteligentnym i przyjaznym. Serwis umożliwia dokonanie sprawnego i bezpiecznego zakupu projektu energooszczędnego z Promesą Certyfikatu Energetycznego.

Wszystkim zainteresowanym budową domu energooszczędnego polecamy premierowy katalog „Pogodny Dom” zawierający kolekcję domów energooszczędnych, domów z pakietem energooszczędnym oraz ofertą projektową dla branży turystycznej oraz deweloperów. Katalog dostępny jest w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju za jedyne 4,90.