nietypowe zastosowania szczoteczki do zębów, do czego użyć szczoteczki fot. Fotolia

Nietypowe zastosowania szczoteczki do zębów - 5 pomysłów

Do czego przyda się poza łazienką?
Weronika Kwaśniak / 17.04.2015 07:03
nietypowe zastosowania szczoteczki do zębów, do czego użyć szczoteczki fot. Fotolia

Przedmioty codziennego użytku mogą mieć mnóstwo nietypowych zastosowań. Szczoteczka do zębów kryje w sobie wiele możliwości - zobacz, do czego możesz jej używać poza łazienką!

1. Do pielęgnacji paznokci

Szczoteczka do zębów przyda się do domowego manicure'u! Można nią wygładzić skórki - lepiej jednak użyć do tego nowej szczoteczki, a nie tej używanej.

2. Do czyszczenia klawiatury lub pilota

Klawiaturę komputera i pilot telewizyjny trudno wyczyścić. Wystarczy jeden nieostrożny ruch, aby urządzenie uległo uszkodzeniu i przestało działać. Z pomocą przyjdzie ci szczoteczka do zębów, dzięki której bez trudu usuniesz zanieczyszczenia spomiędzy klawiszy!

3. Do czyszczenia tarki

Tarkę zazwyczaj trudno domyć - można się łatwo o nią pokaleczyć. Resztki jedzenia usuniesz spomiędzy wrębów tarki dzięki szczoteczce!

4. Do czyszczenia biżuterii

Szczoteczka do zębów przyda ci się z pewnością do czyszczenia biżuterii. Uważaj, aby nie szorować zbyt mocno! Drogocenne błyskotki czasem lepiej przetrzeć szmatką, jeśli są wyjątkowo kruche.

5. Do czyszczenia palników kuchenki

Masz problem z doszorowaniem zakamarków wokół palników kuchenki? Zanurzaj w detergencie szczoteczkę do zębów - łatwiej dotrzesz do trudno dostępnych miejsc. Możesz również użyć octu.

Zobacz więcej ciekawych porad: