Kärcher - parownica do sprzątania

Wielu z nas marzy się dom, który codziennie będzie bezbłędnie przechodził test białej rękawiczki. Nam udało się odnaleźć sposób dzięki, któremu to marzenie będzie na wyciagnięcie ręki!
/ 01.12.2018 10:24

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami. Dlatego nie warto odkładać sprzątania na ostatnie dni. Przecież każda z nas wie, że czysty dom to wizytówka dobrej pani domu. Nie oznacza to jednak, że niektóre zabrudzenia takie, jak kamień i osad nas nie przerażają. Walczymy z nimi godzinami i niestety zdarza się, że nasze starania są bezskuteczne. Mamy dla was dobrą wiadomość! Znalazłyśmy urządzenie, które zrobi to za was!

Parownica marki Kärcher!

Z nią możecie zapomnieć o starych metodach naszych babć! Sprzątanie stanie się proste, szybkie i bez użycia chemii! Mamy dla was coś, co sprawi, że z bałaganem uporacie się zawodowo! Rozprawicie się z drobnoustrojami i nieprzyjemnymi zapachami w mgnieniu oka. Cały dom będzie lśnił, a co najważniejsze  - bez śladu chemii w powietrzu! To duży plus szczególnie, gdy mamy małe dzieci. Wdychanie środków czyszczących, w których są takie substancje, jak amoniak czy chlor działa drażniąco na układ oddechowy i może powodować astmę.


Parownica sprawi, że uporamy się również z brudną podłogą, tłustymi osadami z okapu i armatury kuchennej, dywanami, tapicerką w samochodzie, oknami, lustrami i toaletą! Ale największą ciekawostką jest jednak to, że parownica wyprostuje zasłony oraz odświeży ubrania wprost na wieszaku! Chcecie zobaczyć jak działa to urządzenie? Zapraszamy do obejrzenia naszego wideo! Jedno jest pewne – parownica Kärcher SC 3 Easy Fix skradnie wasze serca. 

Materiał powstał przy współpracy z marką Kärcher