POLECAMY

Konkurs "Pomyśl zanim wyrzucisz" - WYNIKI

Weź udział w konkursie programu e-learningowego "Elektroodpady - pomyśl zanim wyrzucisz" i wygraj sprzęt AGD do twojego domu!
Konkurs "Pomyśl zanim wyrzucisz" - WYNIKI fot. Fotolia

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 18 października
na stronie www.elektroodpady.ews21.pl oraz na łamach "Pani domu".
Weź udział w pięciu wykładach edukacyjnych i odpowiedz na pytania zawarte w testach konkursowych. Do wygrania sprzęt AGD o wartości 1 tys. zł!

Kto może uczestniczyć w konkursie?

Każdy! A w szczególności Panie Domu i Przyjaciółki ekologii!

Jaka jest nagroda?

Nagrodą konkursową będzie bezpłatna prenumerata magazynu „Pani Domu” przez wybrany okres oraz nagrody rzeczowe – robot kuchenny model Bosh MCM 5529 dla 15-stu najlepszych absolwentek/absolwentów. Pozostałe 50 osób otrzyma nagrody pocieszenia o wartości 100 zł!

Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na zaliczeniu kompletu testów przypisanych do pięciu wykładów edukacyjnych, które będą organizowane cyklicznie w ramach e-szkoleń "Elektroodpdy - pomyśl zanim wyrzucisz". Uczestnicy kursu, którzy uzyskają minimum punktowe otrzymają zaświadczenie ukończenia szkoleń, zaś najlepsi laureaci uzyskają nagrody!

Jak można przystąpić do konkursu?

Aby przystąpić do konkursu należy zarejestrować się na platformie e-learningowej www.elektroodpady.ews21.pl. Zapoznać się z online'owymi wykładami, które będą się tam sukcesywnie pojawiać i zdać z pozytywnym wynikiem test!
Test do pierwszego wykładu tematycznego odbędzie się już pod koniec stycznia. Koniecznie zapoznaj się też z regulaminem konkursu szkoleniowego!

Kiedy można zdawać testy konkursowe?

Sesje testów organizowane są co miesiąc online przez 7 dni na platformie e-learningowej www.elektroodpady.ews21.pl do 17 października 2013 roku.

Do kiedy można przystąpić do konkursu?

W każdej chwili! Ale im wcześniej, tym lepiej, gdyż zyskujesz wówczas więcej czasu na przejście wszystkich testów. Ostatnia sesja testowa odbędzie się od 11 do 17 października 2013 roku.

Co trzeba zrobić, aby zdać testy?

Przede wszytskim należy przyswoić wiedzę zawartą w wykładach i prezentacjach dostępnych na stronie www.elektroodpady.ews21.pl.

Co oprócz nagród mi da uczestniczenie w konkursie?

  • wiedzę nt. elektroopadów i problemu jaki stanowią
  • umiejętność właściwego postępowania z elektrośmieciami - bycia w zgodzie ze środowiskiem
  • wiedzę o tym jak odpowiedzialnie pozbywać się elektroodpadów
  • możliwość uzyskania nagrody - sprzętu AGD!

Jeśli masz pytania dotyczące konkursu lub na temat elektroodpadów, zadaj je na platformie www.elektroodpady.ews21.pl, wpisując treść w okienko dialogowe na dole wykładu tematycznego. Regulamin konkursu odnajdziesz tutaj. Zapraszamy!

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)