Jak szukać okazji w sklepach

Jak szukać okazji w sklepach

Przemyślane robienie zakupów to doskonała okazja do zaoszczędzenia pieniędzy. Kupienie pełnowartościowego produktu po niższej cenie daje dużo satysfakcji. Warto przeglądać oferty reklamowe marketów w Twojej okolicy, gdyż zdarzają się niezwykle korzystne promocje.
/ 18.08.2010 16:41
Jak szukać okazji w sklepach

Okazją do zrobienia zakupów po obniżonej cenie są wyprzedaże letnie i zimowe. Jednak nie daj się ponieść fali zakupów na wyprzedaży, bo możesz przynieść do domu wiele tanich, ale wcale niepotrzebnych ci rzeczy.
Może w twojej okolicy są sklepy firmowe albo dyskonty, w takich miejscach można po niższej cenie kupić produkty markowe.

Outlety

Innym rozwiązanie są sklepy fabryczne tzw. outlety. W takich sklepach możesz nabyć końcówki serii i nadwyżki produkcyjne wielu znanych producentów. Ceny w takich sklepach obniżone są od 50% do nawet 70%. Uważaj jednak, gdyż część towaru jest niezbyt dobrej jakości.

Likwidacja sklepu i odzież używana

Warto zwrócić uwagę również na wyprzedaże związane z likwidacją sklepu. Często sklepy, które ulegają likwidacji wyprzedają towar po bardzo niskiej cenie. Dla osób cierpliwych dobrym rozwiązaniem mogą być też sklepy z używaną odzieżą.

Można w nich kupić za niewielkie pieniądze ciekawe i oryginalne rzeczy. Jednak pamiętaj, iż jednorazowa wyprawa do takiego sklepu może nie być satysfakcjonująca.

Meble

Kupując meble zwróć uwagę na producentów tych produktów. W sklepach firmowych można kupić po obniżonej cenie meble z wystawy lub lekko uszkodzone, czy nieodebrane przez klienta. 

Polecamy: Jak zorganizować idealny salon

Zakupy przez Internet

Nową formą robienia zakupów są zakupy przez Internet. Kupowanie w sklepach internetowych daje Ci dużą oszczędność nie tylko czasu, ale też pieniędzy. W Internecie są niekiedy oferty, który nie znajdziesz w zwykłych sklepach.

Czytaj także: Jak robić zakupy

Bądź jednak czujna i dokładnie sprawdzaj kontrahenta. Zwracaj też uwagę na koszty przesyłki, gdyż może się zdarzyć, że są one nieproporcjonalnie wysokie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)