Akcesoria ułatwiające wiosenne porządki

Wiosenne porządki czas zacząć! Wiosna już za rogiem, Święta Wielkanocne tuż tuż, zatem nie ma na co czekać, tylko przystąpić do generalnego sprzątania. Jak nie stracić całej przedwiosennej energii na wprowadzaniu ładu do mieszkania? Mamy na to dobre sposoby - akcesoria ułatwiające porządki.
Akcesoria ułatwiające wiosenne porządki

Sprzątanie może być łatwe i przyjemne, jeśli mamy w domu odpowiednie akcesoria. Czasy kiedy musiałyśmy na kolanach szorować podłogę bawełnianą szmatką, dawno minęły.

Mikrofibra

Obecnie, w produkcji artykułów gospodarstwa domowego wykorzystuje się specjalne materiały, dzięki którym czyszczenie mieszkania staje się wygodne, proste i szybkie. Podczas zakupów, warto zwrócić uwagę na produkty wykonane z mikrofibry, której włókna są kilkukrotnie cieńsze od ludzkiego włosa. Jej zaletą jest bardzo duża wytrzymałość i chłonność, dlatego nie musimy ich wymieniać po każdym sprzątaniu. 

Zobacz także: Czy wiesz jak odkurzacze wypadają w testach?

Mikrofibrę znajdziemy w ścierkach i mopach. Ściereczki z mikrofibry idealnie usuwają kurz, dzięki czemu łatwo i szybko wyczyścimy meble czy delikatne powierzchnie, tj. ekran telewizora czy laptopa.

Nie wymagają używania płynów czy środków czyszczących. Wystarczy lekko przetrzeć mebel, a z jego powierzchni znika warstwa kurzu.

Mop do zadań specjalnych

Osobom, które nie lubią bądź nie mogą schylać się, polecamy wygodny superchłonny mop z mikrofibry.

Przeczytaj też: O czym pamiętać kupując elementy wyposażenia wnętrz?

Skrętna rączka urządzenia oraz płaska głowica ułatwiają mycie powierzchni pod meblami, nawet pod niską kanapą czy szafką. Można go stosować zarówno na mokro, jak i bez użycia wody.

Z takim ekwipunkiem, wiosenne porządki staną się naprawdę szybkie i przyjemne. A pozostały czas i energię możemy spożytkować tak, jak najbardziej lubimy.

Polecamy również: Jak ponownie korzystać z opakowania

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)