POLECAMY

Nowoczesny grill ogrodowy

Letnie grillowanie w ogrodzie to czysta przyjemność. Aby w pełni cieszyć się jego urokami, na początek warto wybrać odpowiedni grill. Wybór może nie być wcale prosty, dlatego podpowiadamy najciekawsze propozycje.

Letnie grillowanie w ogrodzie to czysta przyjemność. Aby w pełni cieszyć się jego urokami,  na początek warto wybrać odpowiedni grill. Wybór może nie być wcale prosty, dlatego podpowiadamy najciekawsze propozycje.

Nowoczesny grill do ogrodu

Fot.depositphotos

Jeśli posiadasz działkę, ogród lub taras koniecznie wykorzystaj ich potencjał, by zorganizować relaksującego grilla dla znajomych lub rodziny! Zastanawiasz się jaki grill będzie dla ciebie najlepszy? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę, aby służył nam na lata i by spełniał nie tylko funkcje praktyczne, ale również estetyczne.

Dobra rada ! Zawsze sprawdzaj jak długą gwarancję posiada grill. Pamiętaj, że im dłuższa gwarancja, tym większa pewność, że grill nie rozpadnie się po kilku użyciach.

3 zasady wyboru grilla:

  • Określ jaki model ci odpowiada - czy ma być to grill elektryczny, który będziesz mógł używać bez względu na pogodę (nawet na balkonie w bloku - nie wydziela dymu), czy może jednak wolisz model nieco tradycyjny - węglowy? Sklepowy wybór jest naprawdę imponujący.
  • Zwróć uwagę na konstrukcję - należy się zastanowić, czy zależy ci na małym, przenośnym grillu, który zmieści się nawet do podróżnego plecaka, który zabierzesz ze sobą na wycieczkę czy jednak wolisz stabilne, przestronne modele o masywniejszej konstrukcji, który na dłużej zagości w ogrodzie czy na balkonie.
  • Weź pod uwagę jego jakość - cena również idzie za jakością. Jeśli nie jesteś wielkim miłośnikiem grilla, możesz wybrać modele jednorazowe, jeśli jednak planujesz spędzić przy nim kilka ciepłych wieczorów postaw na dobrej jakości grill. Będzie wygodniejszy, z dodatkowymi półeczkami, uchwytami i z pewnością na dłużej zachowa swój wygląd i nie zaburzy nam smaku potraw.

Dobrze wiedzieć: Jak szybko wyczyścić grill?

 

Propozycje grilla do ogrodu, na działkę lub taras

Oto najciekawsze modele grilla. Znajdziesz w nich propozycje tradycyjne, o klasycznej konstrukcji i uniwersalnym stylu oraz te nieco bardziej urozmaicone o ciekawym designie i nowoczesnej formie. Nie zapominaj również o grillach elektrycznych, one będą cieszyć przez cały rok, nie tylko na balkonie. Wybierz ktoryś dla siebie i ciesz się urokami lata wśród najbliższych!

Połaczenie tradycyjnego modelu z nowoczenym charakterem:

Nowoczesny grill ogrodowy

Fot. redbookmag, mullo.com, czerownamaszyna.pl

Bardzo nowoczesny model z  futurystycznym wdziękiem:

Nowoczesny grill ogrodowy

Fot. grilliogrod, palapa.com, zakupy-ogrod.tuznajdziesz.pl, jysk.pl

Klasyczne i uniwersalne modele - doskonale wkomponują się w każde otoczenie:

Nowoczesny grill ogrodowy

Fot. grilliogrod.pl(3), IKEA, Weber, severin.com

Grill na cały rok - praktyczność i wygoda:

Nowoczesny grill ogrodowy

Fot. severin(3).com, nokaut.pl, homeappliances.wordpress.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)